20 Ekim 2016 #6735766

Aras Kargo Bıktırdı!

Aras Kargo ile tarafıma gönderilen paketler göndericiler tarafından adresim son derece açık ve doğru yazılmasına rağmen sürekli yanlış şubeye gönderiliyor ve dolayısıyla kargonun elime geçme süresi gecikiyor. Aras Kargo'ya ait tüm müşteri hizmetleri numaralarını ve ilgili şubelerini aramama rağmen yardımcı da olunmuyor. Bu sorun Aras Kargo ile defalarca yaşanmış ve nedense yıllardır çözümlenmemiştir. En son 2 ay önce özür mesajı gönderdiler ve sorunu çözdüklerini bildirdiler, buna rağmen bu hafta 2 adet kargom yine yanlış şubeye gitti. Kendim asla Aras Kargo'yu kullanmıyorum ama bana gönderilenlere de müdahale edemiyorum. Uğraşmaktan bıktım artık.

Nesrin 48 Okunma

Cevaplar

 • Nesrin10 Kasım 2016

  2-3 yldan beri Aras Kargo ile aynı sorunu yaşıyorum. Onlarca defa telefonla konuştum, yüzlerce defa mail attım. Yetkilileri tarafımı arayıp özür dilediler ama aynı sorun hala sürüyor. Adresim Ankara Çukurambar ve tüm kayıtlarında görülüyor ama Kargolarım ısrarla Ankara Ümitköy Şubesine gönderiliyor. Adreste bulunamadı vs., vs. anlamsız yorumlarla başka yerlerde gezdiriliyor ve elime ulaşması gecikiyor. Bu nasıl bir iştir anlamakta güçlük çekiyorum. Lütfen artık birileri ciddi ilgilensin ve busürekli yanlış şube sorununu çözsün.

 • Nesrin22 Ekim 2016

  Verilen sözler tutulmadı, halen sorun devam ediyor boşa teşekkür etmişim

 • Nesrin20 Ekim 2016

  Aras Kargo üst düzey yetkililerinden Serdar Bey konu ile ilgilendi, inşallah bundan sonra sorun yaşamayacağım. Serdar beye nazik yaklaşımından ve konuya hassasiyetle yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.

 • Aras Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

  Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön