12 Eylül
#12580182

Aras Kargo Başkasına Teslim Edilen Kargom

17.8.2019 tarihinde yola çıkan kargom elime ulaşmadığı için bugüne kadar 50 den fazla kez çağrı merkeziniz ile görüşme yaptım. Kargomun benim adresim haricinde başka birine teslim edildiğini bildirdim. Bu arada kargo şu gün gelecek bugün gelecek diye sağ olun eve hapis ettiniz. Gümüldür şubenizi arıyorum aradığınız abone şu anda meşgul diyor telefon kapanıyor (100 'den fazla kez aradım hiç birinde ulaşamadım) çağrı merkeziniz garibim müşteri temsilcileri sürekli not alıyorlar ilgili birimlere iletiyorlar ama ilgili birimleriniz çok ilgisiz olduğu için ilgilenmiyorlar. Nasıl bir kurumsal kimlik taşıyorsunuz? Anlamış değilim.


2 hafta önce başka bir ürün iadem için kargo alım talebi oluşturdum bunun içinde 20 den fazla kez müşteri hizmetleriniz ile görüştüm yine ilgili birimlere ilettiler fakat ilgili birimleriniz zannediyorum çay kahve içmek ve arazi olmakla ilgileniyorlar.


Muhatap yok, ilgilenmek yok, çözüm yok, kargomuz başka birine teslim ediliyor 1 aydır çözümsüz. Kargo alım talebinde bulunuyoruz onun içinde gelen giden yok. Bu şikayetlerim bu hafta sonuna kadar sonuçlanmaz ise önümüzdeki hafta firmanıza dava açacağım. Umarım ilgili birimleriniz buradaki şikayetimden sonra ilgilenir.


Gönderi Bilgisi: FD609378-229909

Buğra Buğra 794 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları