12 Kasım 2013 #2112050

Aras Kargo Basit Bir Sorunu Bile Günlerce Çözemedi!

3560323737873 kargo takip numaralı gönderi GittiGidiyor üzerinden satılmış bir ürün Çıkış şubesi gönderici ödemeli olan ürünü ücret alıcı olarak gönderdiği gibi kuryeyi tembihlememe rağmen GittiGidiyor'un sağladığı %35'lik indirimi gözardı ederek 5.50 TL olması gereken ücreti 9.50 TL ve ücret alıcı olarak sevk etti.


Konuyu firmayla görüşüp yanlışlığın düzeltilmesi adına alıcının ödediği kargo bedelinin iadesini talep ettim. Şirket bu basit sorunu 9 günde çözemedi. Dün firma yetkilisi Y** hanım ile yaptığımız görüşmede ''10. aya ait fatura olduğundan düzeltme yapılamaz'' yanıtı aldım. Evet, sorunu çözmek bana kaldı.


Alıcının ödediği meblağa eşit kontör transferi yaparak çözmek utanç verici.

Yusuf 52 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf15 Kasım 2013

    Bu sayfa aracılığı ile Aras Kargo'nun çok basit bir meseleyi 9 günde nasıl çözemediğini ifşa ediyorum hepsi bu.

  • Yusuf13 Kasım 2013

    Neyin bilgilendirmesi ? Aras Kargo ''Bu konuda yapacak bir şey yok'' dedi. Konuyu kendi açısından kapattı zaten. Müşteri temsilcisinin bana bilgilendirme yapmasını isemiyorum. Bu sayfa aracılığı ile Aras Kargo'nun çok basit bir meseleyi 9 günde nasıl çözemediğini ifşa ediyorum hepsi bu.

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Kasım 2013

    Merhaba; Konu kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmış olup, müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön