25 Mart 2014

Aras Kargo Bana Haber Vermeden Kargomu Geri Yollamışlar!

Geçen hafta bir kargo gelecekti. Beni evde bulamayınca mesaj göndermişler. Kargo merkezine gelip kargomu teslim alabileceğimi yazmışlar. Herhangi bir tarih sınırlaması yapmamışlar. Zamanım olmadığından hemen gidemedim. Pazartesi gelen kargoyu Perşembe sabahı almaya gittim. Kargoyu bana haber bile vermeden geri yollamışlar. Telefon edebilirlerdi etmediler.


Üstelik gönderenden hem gidiş hem de dönüş ücreti almışlar. Tabii bunu da ben ödedim. Sonuçta ben 3 kez kargo ücreti ödemiş olacağım. Eğer Aras Kargo ciddi ve müşteri memnuniyetine dikkat eden bir firmaysa bu mağduriyetimi gidermelidir. Yoksa bir daha kapısından geçmem tanıdıklarımı da engellerim.

Fatih 50 Okunma

Cevaplar

 • Fatih10 Mayıs 2016

  İğrenç bir firmasınız.

 • Fatih26 Mart 2014

  İyi de sayın yetkililer.. Kargo ücreti 7.5 tl idi. Gidiş geliş diye 15 tl iade ücreti aldılar. %50 alınıyor demişsiniz ama tamamı alındı. Aradaki fark ne olacak? Hem kargo personeli bir telefon etmekten mi aciz ki haber vermeden ürünü Batmana yolluyor. Bu nasıl bir çözüm getirmek ben anlamadım.

 • Fatih26 Mart 2014

  Çözüm getirmediler..

 • Aras Kargo Temsilcisi25 Mart 2014

  Merhaba, Konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön