15 Ocak 2016

Aras Kargo Bana Ait Olanı Tanımadığım Birine Teslim Etmiş!

28.12.2015 tarihinden ismime gelen Avon kataloğunu şehir dışında olduğum için daha sonra getirmelerini istedim. Daha sonra müşteri hizmetlerinden aradılar ve döndüğüm için gün içinde getireceklerini söylediler. Fakat gelen giden olmadı. 17 gün içerisinde 4-5 defa bu konuşma yapıldı fakat katalog gelmedi!

Daha sonra ben arayıp neden gelmedi dediğimde hiç tanımadığım birine teslim ettiklerini öğrendim! Şahsıma gelmiş bir paketi üstelik evde birileri varken gidip başkasına teslim etmişler. Bu paket Avon kataloğu olmayabilirdi! Şahsi bir malımı nasıl oluyor da akrabam dahi olmayan tanımadığım birine teslim ediyorlar. Teslim ettikleri kimdir nedir bilmiyorum. Bu firmanın görev bilinci sıfır!

Müge 80 Okunma

Cevaplar

  • Müge15 Ocak 2016

    Beni bu şikayeti yazmadan önce aradılar. Konuyu 100 defa da anlatsam konuyla ilgilenip arayacağız diyorlar. Şikayeti yazdıktan sonra kimse benden kargo bilgisi falan istemedi.

  • Aras Kargo Temsilcisi15 Ocak 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön