10 Ekim 2018
#11012194

Aras Kargo Balıkesir Yeşilli Şubesinin İlgisizliği!

Hepsiburada'dan ürün almıştım kapıdan iade etmem gerekiyor. Fakat Aras Kargo Balıkesir Yeşilli şubesi kadar ilgisiz umursamaz alakasız bir kargo görmedim merkezlerini arıyorum aciliyetini bildiriyorum 3 gün oldu diyorum arıyorlar ama Aras Kargo'nun Yeşilli şubesi merkezlerıni bile takmayacak kadar rahat adamlar 3-4 gündür kargo elimde kaldı halen gelecekler bebekli bir insanım müsait olsam kendim gideceğim beni bu duruma düşüren Aras Kargo Yeşilli şubesinin yaptığına diyecek yok bir de Hepsiburada.com ile anlaşmalılar ben olsam bu kargo şirketini tercih etmezdim. Yeşilli şubesi gibi kaba çalışanlar yüzünden, çok disiplinsiz takmayan üslupları var.

Esra Esra 281 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Esra11 Ekim 2018

    Merkezden Aras Kargo'nun ilgi davranışları ve yeşilli şubesini uyardıkları için teşekkür ediyorum. Çalışanları Çiğdem hnma ayrıca teşekkür ediyorum umarım yeşilli şubesi aynı gevşeklik içerisinde çalışmaz.

  • Aras Kargo Temsilcisi11 Ekim 2018

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi10 Ekim 2018

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler