23 Haziran
Yorum Yap
#10591170

Aras Kargo Aydın Söke Şubesinden Şikayetçiyim!

Söke şubesi kargo teslimatını her zaman geciktiriyor. Evde olmama rağmen “adresinizde size ulaşılamadı, not bırakıldı. ” mesajı ile kargolarımı teslim etmiyor, kendim her defasında şubeden teslim almak zorunda kalıyorum. Şubenin telefonu hiçbir zaman açılmıyor. Teslimatı yapan kuryeler ve şube personeli çok kaba. Teslimatım hep geç yapılıyor, telefonla ne şubeye ne kuryeye ulaşamıyorum. Kendim teslim almak için şubeye gittiğimde sizin adresinizde trafik çok kalabalık, bugün getirememiş olabilirler diyerek geçiştiriyorlar. Hizmet anlayışı bu mu olmalı? Aras Kargo Söke şubesinden çok şikayetçiyim.

Özge 115 Okunma

Cevaplar

 • Aras Kargo Temsilcisi27 Haziran

  Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Özge25 Haziran

  Aras Kargo müşteri hizmetleri ya da Aras Kargo Söke şubesi halen sorunumu çözmüş değil. Kargom hala teslim edilmedi, Aras Kargo Söke şubesi ya da genel müşteri hizmetlerinden hiç kimseye ulaşamıyorum! Sorunum çözülmedi!

 • Aras Kargo Temsilcisi25 Haziran

  Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Aras Kargo Temsilcisi23 Haziran

  Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler