26 Ekim 2016 #6787087

Aras Kargo Askeriyeye Teslimat Yapmıyor

6196632488066 numaralı gönderim Diyarbakır-Bağlar şubesine ulaşmış gözükmektedir. Bugün sabah ilgili şubeden bir hanımefendi tarafından aranıp kargomun adrese teslim olmasına rağmen askeriyeye teslimat yapmadıklarını ve kargomu adrese teslim olarak parasını almalarına rağmen şubeden teslim almam gerektiğini bildirdiler. Kendilerine daha dün başka bir kargo firması tarafından kapıya gelip gönderimi teslim aldığımı ve Aras Kargo hariç bütün kargo firmalarının bu şekilde yaptıklarını söyledim ama gayet kaba bir şekilde tekrar askeriyeye teslimat yapmadıklarını ve istediğim yere şikayet edebileceğimi belirtti. Konu hakkında 3 defa firmayla temas kurmama rağmen tarafıma herhangi bir dönüş henüz yapılmadı.

Can 207 Okunma

Cevaplar

  • Can31 Ekim 2016

    Söz konusu ürün kargo firmasının kayıtlarında da gözüktüğü üzere adrese teslim olmasına rağmen şubeden hiç çıkmadan iade sürecine girmiştir. Konu hakkında henüz firma tarafından tarafıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

  • Can26 Ekim 2016

    firmanın yapmış olduğu açıklama btamamen yanlistir, tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapilmamistir.

  • Aras Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön