12 Haziran
#12095898

Aras Kargo Art Niyetlilere Destek Mi Oluyor?

Bugün Messe İnşaat yapı diye geçen bir firmadan internet üzerinden aldığım ürün firmanız tarafından getirildi (takip No.: 9635007964894). Kargoyu kapıda ödeme ile istemiştim herhangi bir soruna karşı müdahale edebileyim diye. Kargo tesliminden önce ödemesini yaptım 190,00 TL olan ödemeye karşılık 200,00 TL verdim ve açıkçası para üzeri de hala gelmedi.


Daha arkadaş yanımdan ayrılmadan paketin ucundan kargoyu açıp üründe bir sorun olduğunu tespit ettim. Kargoyu bırakan arkadaşa daha yanımdayken geri almasını teslim alamayacağımı ilettim, uzaklaşıp müdahale edemeyeceğini söyledi ki açtığım kısım bantlanabilir üzerinden zaman geçmemiş anlık bir durum çünkü.


Kartal/Çavuşoğlu şubesini aradım uzun müddet ulaşmaya çabaladım sonunda ulaştım konuyu anlattım hiçbir şekilde yardımcı olmadılar dedim. Normaldir sadece telefona bakmak için alınan personelden beklentiye girmemek lazım. Şubeye gittim yetkilisi ile görüşmek istedim. Kendisi o an (saati de yazayım 13:50-14:30 arasıdır yanılmıyorsam) yüzüme bile bakmadan buyurun diyor ama koli ile bir şey yapıyor benim bildiğim yönetici vasfında olan biri öncelikle yanına gelen müşterisine misafir gözüyle bakar iş tabi ki önemlidir ama beş dakika bekletmekte sanırım batmaz. Israrımla beni dinlemeye tenezzül etti. Kendisinden zorla en azından ödeme yaptığıma dair makbuzu aldım kargonun faturasını dahi vermedi. Üstüne üstlük yemediğim hakarette kalmadı kendisini ayrıca zaten şikayet edeceğim.


Aras Kargo olarak sadece vergi levhası var diye hakkında şikayet olan art niyetlilere fırsat vermemenizi, biz arayan müşterilerinize gerekli desteği vermenizi önünüze her geleni işe almamanızı hele hele yönetici sıfatında bulunan ekip arkadaşlarınıza özellikle bir kadınla nasıl konuşması gerektiğini özellikle öğretmenizi rica ederim.


Gün içerisinde anlık müdahaleler ile yanıltılmamıza engel olmazsanız sizler de en az onlar kadar suçlu olursunuz. Benim gözümde firmanızın artık pek bir değeri yok. Bunu da ister önemseyin ister önemsemeyin ama bu şekilde davranırsanız benim gibiler büyür damlayken okyanusa dönüşür.

Safiye Safiye 804 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler