14 Ocak
Yorum Yap
#11445590

Aras Kargo Art Niyetli Firmalarla Çalışıyor!

Columbiatr.com sitesinden bir adet bayan su outdoor spor ayakkabı siparişi verdim. Bana gelen ürün 44 numara Erkek botu idi. Ödemeyi Aras Kargo kredi kartından çekti.
Sonrasında kargoyu çağırdım geri iade gönderdim. Ama geri ödemeyi Aras yapmıyor.
Ürün Erol Çakır diye birine teslim edilmiş. . Aslında Aras da bu firmaya ortak oluyor. Parayı çeken Aras olduğu için kesin suçlu olan da Aras Kargo gibi görünüyor. Fatura yok, firma bilgisi yok. Aras Kargo yetkililerini uyarıyorum, bu tür art niyet şebekelerine ortak olurlarsa yakında kendileri çok büyük zarar görecekler.

Müjgan Müjgan 101 Okunma

Cevaplar

  • Müjgan3 g

    Aynı telefon numarasından bana ulaşabilirsiniz. O an toplantıda olduğum için cevap veremedim.

  • Aras Kargo Temsilcisi14 Ocak

    Merhaba, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirime istinaden, irtibat bilgilerinden kendisine arama gerçekleştirdiğimizi ancak ulaşamadığımızı iletir, alternatif bir GSM numarası iletmesi halinde yeniden bağlantı kurmaya çalışacağımızı bildiririz. Bununla birlikte, müşterimize sms yolu ile bilgilendirme yapılmış olduğunu bilmenizi isteriz. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

  • Aras Kargo Temsilcisi14 Ocak

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler