sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Aras Kargo Art Arda Kargo Teslim Ettikleri Adreste Tanınmadığımız İddiası

Burak Burak4 gün önce

Yaptığımız alışverişlerde satıcılar Aras Kargo'yu tercih ettikleri için teslimatlar sürekli tarafınızdan yapılmaktadır. Sürekli teslimat yaptığınız adrese ilişkin ekteki kayıtlarda görüleceği üzere, alıcı şubeden alacak, alıcı adreste tanınmıyor gibi türlü bahaneler üretilerek kargom geri gönderiliyor. Bundan önce gelen kargolardan birinde de adres yetersiz diye sisteme not düşmüşlerdi ama ne hikmetse ertesi gün teslim edildi.

Konu ile ilgili çağrı merkezi ile en az 7 kere görüştüm, sistem arızası nedeniyle sadece 1 seferinde yardımcı oldular. Şubeyi defalarca aramama rağmen bir kez ulaşabildim ve onda da sistem arızası nedeniyle yardımcı olamayacaklarını bildirdiler. Takip numaramı not etmelerini ve kargomu geri göndermemelerini ısrarla talep etmeme rağmen ikna olmadılar.

Sonuç, çağrı merkezinde 2022******49 numaralı açılan şikayet ve görüşme esnasında dün ve önceki gün aynı adrese Türkkonut Ankara şubeniz teslimat yaptı, bu beyanlar doğru değil dememe rağmen geri gönderilen kargo.

Kargomun bir an önce teslim edilmesini talep ediyorum.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Haydar 3 gün önce  

    Benim adrese de gelmeden öyle yazmışlar madem eve geldiniz ihbar neden bırakmadınız bunlarla halen çalışan firmalara diyecek sözüm yok en iyisi Yurtiçi Kargo sipariş verdim3. Gün teslim ettiler

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler