Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Aras Kargo Arası Kargo Kargocu Un Ürünü Teslim Etmemesi

Fatih
18 Mayıs 15:37
208
Fatih'in Teşekkür Mesajı
“Benimle iletişime gecen müşteri temsilcisine teşekkür ederim. Ayrıca Aras Kargo Sancak şubesi müdürüne ve kargomu getiren arkadaşa çok teşekkür ederim çok mağdur oldum fakat sorun çözüldü. Bundan sonra Aras Kargo ile çalışan satıcılardan alışveriş yapmamaya özen göstereceğim PTT kargonun yanına Aras Kargo'yu da eklemiş oldum.”

Trendyol üzerinden bir siparişim oldu. Satıcı, bu ürünü ne yazık ki Aras Kargo üzerinden göndermeyi tercih etmiş. Keşke kargo seçenekleri sunulsa, ne güzel olurdu. Cumartesi günü saat 13.00 civarlarında lavabodayken telefonum çaldı. Çıkınca telefona baktım ve tanımadığım bir numara tarafından arandığımı gördüm. Kargocu olduğunu anladım ve hemen arama saatine baktım; üç dakika olmuştu. Geri aradım ama telefonu açmadı. 15-20 dakika boyunca aradım. Bilerek telefonu açmadı çünkü kargocu henüz yeterince uzaklaşmamıştı adresten ve yarım saat sonra iyice uzaklaşınca açtı. 'Kargonuzu getirmiştim, ulaşamadım,' dedi. 'Peki, neden zile basıp ürünü teslim etmediniz?' dedim. 'Zile bastık, açan olmadı,' dedi. Biraz tartıştık. 'Ürünü gelip şubeden alırsınız, ben tekrar getirmem,' dedi. Ben de, 'Şubeden gelip alamam, siz getirirsiniz pazartesi,' dedim. 'Tekrar ben getirmem, iade açarız,' dedi. (Kurye adı Y****, Sancak şubesi) Bunun üzerine Sancak şubesini aradım. Telefona çıkan hanım da, 'Yapacak bir şey yok, sonuçta adrese gelmiş arkadaşlar sizi bulamamış,' diyor. Anlamıyorum, 'adrese gelmiş' ne demek? Ben evdeyim ve evde yaşayan herkes de evde. Ne bir zile basma var ne de telefonu tekrar arama. İnsan lavaboda olabilir, namaz kılıyor olabilir, telefon çekmiyor olabilir ya da telefonun sesi kısık olabilir. Ne yani, biz esas duruşta, hazır kıta kapının önünde Aras Kargo'nun bize ürünü getirmesini mi bekleyeceğiz? Burada ürünü teslim etmek amaçları yok; sadece servisi atıp bir an önce paydos etmek bütün dertleri bu.

18 Mayıs 15:37 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo

Fatih
20 Mayıs 17:10

Benimle iletişime gecen müşteri temsilcisine teşekkür ederim. Ayrıca Aras Kargo Sancak şubesi müdürüne ve kargomu getiren arkadaşa çok teşekkür ederim çok mağdur oldum fakat sorun çözüldü. Bundan sonra Aras Kargo ile çalışan satıcılardan alışveriş yapmamaya özen göstereceğim PTT kargonun yanına Aras Kargo'yu da eklemiş oldum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Aras Kargo İade Şikayetleri

2

Aras Kargo Kargo Teslimat Yetersizliği Ve Kuryenin Rahatlığı

Yusuf
01 Nisan 07:43
143
4
Çözüldü

Aras Kargo Evde Yoktunuz Yalanı

Aleyna
02 Şubat 18:02
238
1

Aras Kargo Kargomu Alıcıya Teslim Etmeden İade Ediliyor

Bothayna
22 Ağustos 2023 15:06
171

Aras Kargo Demetevler Şubesi Kargomu Getirmedi

İpek
04 Ağustos 2023 16:17
232
Benzer Şikayet Yaz