sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Aras Kargo Apartman Önüne İndiren Şahane Hizmet

Havva Havva24 Ekim 11:22

24 Ekim 2020'de sabah ev halimle kargomu almaya apartman önüne indiren Aras Kargo Antalya Kepez Akdeniz sanayi şubesi kurye görevlisi. Böyle kargo şirketi olmaz, kusura bakmayın ama saçma uygulamalarınız korona tedbiri nedeniyle önlem diye yutturmaya çalışamazsınız. 

Bu bir önlem değil bu bir rezil ediş. Ben ev halimle sütyensiz bir şekilde kapı önünden kuryeden teslim almak zorunda değilim. Ayrıca bu durumu dün yapmış olduğum şikayetin üzerine de yapmış olabilirsiniz.  o da şudur ki dün gelen kargoyu dağıtıma çıkarmayıp adres yetersiz kargo şubede diye ibare düşülmüş. Bugün o yetersiz adrese teslimatı nasıl yapabildiniz acaba?  

Trendyol'dan almış olmasam ve kargo firmasını kendim seçebilseydim kesinlikle Aras'la çalışmazdım. Çünkü Aras bir kargo şirketi değil olur olmadık yerde şube açan para odaklı bir işletme. Umarım kısa zamanda kapanırsınız.

  • - Görüntüleme
  • 2Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Aras Kargo Logo Aras Kargo 1 hafta önce

Sevgili Müşterimiz, Aras Kargo olarak bugün itibariyle Şikayetvar platformunda aktif olarak yer almaya başladığımızı ve şikayetlerinize olabilecek en kısa sürede cevap vereceğimizi bildirir; Daha önce yaşadığınız şikayetiniz için üzgün olduğumuzu ve memnuniyetiniz için tüm gücümüzle çalışacağımızı bilmenizi ister, Sağlıklı günler dileriz. Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 2552

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler