Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Aras Kargo (Alibeyköy Şube) Kargomu Adresime Getirmeden Yalan Beyan.

Ayça
16 Haziran 2023 02:44
1.210

3449308112393 no.lu takip numaram ile adresime gelmesi gereken kargo, yine Aras Kargo Alibeyköy Şubesi çalışanları tarafından mesleğini kötüye kullanmaları nedeniyle ulaşamamıştır. 15.06.2023 tarihinde saat: 11.44'te tarafıma SMS yolu ile atılan mesaj ile öğrendiğim üzere; adresimde olmama rağmen güya kargo kurye çalışanı adresime gelmiş, benimle konuşmuş ve ben ne hikmetse kargoyu kabul etmemişim yani iade etmişim. Bu kesinlikle gerçek dışıdır. Her defasında aynı gerçek dışı uygulama ile insanların parasıyla ve onuru ile oynamaktasınız. Üstelik huzurunu da kaçırmaktasınız. Kargoya red verdiğime dair somut delil sunamazsınız. Çünkü gerçek değil. Kargosuna red vermiş bir vatandaş neden buraya şikayetini iletsin? Akıl var, mantık var.

Aylar öncesinde (01/2023 ve 12/2022 tarihlerinde de) de yurt dışı alış verişinden edindiğim ürünü aynı şekilde yalan beyan ile adresime teslim etmeden tekrar yurt dışına yine aynı kargo şirketinin aynı şubesinde çalışan aynı kurye ve şirket çalışanları iletmişlerdi. Beni her defasında maddi ve manevi zarara uğratan bu şubedeki şirket çalışanlarına Aras Kargo Bölge ve Genel Müdürlüğü de işlem yapmamaktadır. Alibeyköy şubesindeki bu çalışanların iş anlaşmalarının fes edilip meslek etik çerçevede ve hukuk kurallarına uyarak bu işlerini icra edecek, güzelce yetiştirilmiş kalifiyeli çalışanların getirilmesi elzemdir. Daha önceki olayda da müdürlük haklarında resmi işlem yapmadığı için bu iş ahlakına ters uygulamalarından yüz ve cesaret bularak kronik bir şekilde devam ettirmektedirler. Çünkü Genel ve Bölge Müdürlüğü'nde çalışanlar da aynı şekilde mesleklerini kötüye kullanmaktadırlar.

Ben kargomu adrese istiyorum. Ve bu şubede dönen çirkin şeylere son verilmesini istiyorum. Red veriliyorsa sebep nedir? Red verilme anına ait fotoğraf veya videonun kaydedilip sisteme girilmesi elzemdir. Kendini bilemeyen birkaç saygısız ve sınır aşan çalışanın parmağında oynatılacak insanlar değiliz biz.

14.06.2023 saat: 10.43'te tarafıma atılan SMS içeriğinde paylaşılan kargo takip linkine tıkladığımda ise ''böyle bir kargo kaydı bulunmamaktadır'' bilgisi veriliyor. Bu sefer kayda bile girilmeden bu usulsüzlüklere devam ediliyor. Aras Kargo Alibeyköy şubesinden ve bu kuryeden şikayetçiyim. Bu yakışıksız sürece artık dur deyin!

Hiçbir kargo firması ile bir kere bile olsa böyle bir sıkıntı yaşamadım.

Şikayetçiyim ve kargomu adresime teslim edilmesini talep ediyorum. Bu iş ahlakına ters çalışan kişilerin işine son verilmesini talep ediyorum.

Aras Kargo (Alibeyköy Şube) Kargomu Adresime Getirmeden Yalan Beyan.
Aras Kargo (Alibeyköy Şube) Kargomu Adresime Getirmeden Yalan Beyan.
16 Haziran 2023 02:44 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo

16 Haziran 2023 09:47

Değerli Müşterimiz ; Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminize ilişkin tarafınızla telefon numaranız üzerinden iletişime geçilmiş olup çözüme yönelik işlemler hakkında bilgilendirme yapılmıştır.Bizlere her türlü konuda , diğer çözüm kanallarımız olan 444 2552 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.araskargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da ulaşabilirsiniz. Sevgilerimizle, Aras Kargo

Benzer Şikayetler

Aras Kargo, Bir Türlü Gelmeyen Kargom

Levent
23 Mayıs 16:56
231
5
Çözüldü

Aras Kargo Kapıda Ödemeli Kargonun Hayal Kırıklığı

Abdullah
23 Mayıs 15:29
123
"Tarafıma Dönüş Sağlayan Bayan İşini Hakkı ile Yapıyor Kendi Sorunu Gibi İlgilendi Bilgilendirmelerinden yana Çok Teşekkür Ederim Kendisine. Bence Bu Durumu Ve İnaniorumki birçok Mağduriyetin Olumlu Sonuçlanmasıa Katkısı Olmuştur. Çok Görmeyin Ödülü Hak Ediyor. İlgi Ve Alakanızdan dolayı Çok Teşekkür ederim"
Aras Kargo Kapıda Ödemeli Kargonun Hayal Kırıklığı
Aras Kargo Kapıda Ödemeli Kargonun Hayal Kırıklığı
5
Çözüldü

Aras Kargo Etlik Şube Teslimat Yapmadı

Ugur
21 Mayıs 19:05
26
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz