22 Mart #10263335

Aras Kargo Alemdar Şubesinin Sorumsuzluğu

İnternet üzerinden yaptığım alışveriş Muğla'dan Kocaeli alemdar şubesine geldi gün içinde dağıtıma çıktı eşim bütün gün evde olmasına rağmen tarafıma bu mesaj atıldı. Aras Kargo tarafımdan bana atılan mesaj:... ... ... .com'dan vermiş olduğunuz, 8752027552135 numaralı gönderiniz size ulaşılamadığından teslim edilememiştir. Teslimat için alemdar şubemizle irtibata geçebilirsiniz. B016.
alemdar şubesindeki personelin görevlerini ciddiyet ile yapmadığı kanaatindeyim daha önceki bir çok alışverişimde gelen kargolarımın hiçbirini evime teslim etmediler. Bizzat kendim gidip şubeden teslim aldım bu seferki son noktaydı o kargoyu gidip şubeden teslim almayacağım. Alemdar şubesini eşim gün içinde defalarca aramasına rağmen ne telefona cevap verilmiş en son telesekreterden kargonun 24 Mart tarihinde geleceğini öğrenmiş bu ne saçmalıktır. Gerekli mercilerin bu konu ile ilgilenmesini rica ediyorum.

Turan 452 Okunma

Cevaplar

  • Turan31 Mart

    Geri dönüş için teşekkür ederim iyi çalışmalar.

  • Turan'ın Teşekkür Mesajı23 Mart

    İlginiz için teşekkür ederim.

  • Aras Kargo Temsilcisi23 Mart

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön