2 g
Yorum Yap
#11445285

Aras Kargo Alemdar Şubesi İzmit Kargomu Eve Getirmiyor!

Ekli dosyada görüldüğü gibi sabah saat 9.14'te kargomun şubeye geldiğini ve mesai saatleri içerisinde teslim alabileceğimi belirten bir SMS geldi. Kargomu teslim almak üzere şubeye gittiğimde kargomun dağıtıma çıkarıldığını söylediler. Şimdi bu olayı ilk kez yaşamadığım için şikayet oluşturmak durumunda kaldım.


Daha önce de kargom dağıtıma çıkarıldı şeklinde SMS almama rağmen kargonun şubede bekletildiği durumlara tanık oldum birkaç defa. Ayrıca şube personeli çok ilgisiz, zira konuyu açtığımda "o standart mesaj dikkate almayın" diyorlar her defasında. Yani şubeye gidiyorum kargo dağıtımda diyorlar, evde bekliyorum kargo şubede. Adeta dalga geçiyorlar müşterilerle. Aras Kargo Genel Müdürlüğü bu şubeyi hiç denetlemiyor sanırım. Yeter artık ya. Aras'la çalışan firmalardan ürün satın almayacağım bir daha.

Sinan Sinan 681 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi2 g

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler