Aras Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Aras Kargo Aktarmada Torba Doldurma

829görüntüleme
Sercan
Sercan 28 Kasım 2020 21:41

6059******34 numaralı kargom yaklaşık 10 saatte İstanbul'dan İzmir'e gelmiş. İzmir'de ise saat sabah 6'da araca yüklenip, Şirinyer şubesine varış için yola çıkmış. İstanbul'dan yaklaşık 10 saatte gelen kargom, 1.5 gündür İzmir içi bir ilçeden diğer ilçeye gidemiyor. Eksik girdi ve oyalama mı var? Şirinyer şubesine vardığı gösterilirse, teslim edilmesi gerektiği için mi bekletiliyor? Zaten bugün kargomun son teslim günü ama şu an kargomun nerede olduğunu bilmiyorum.

Gün içerisinde kargomun teslim edilmesi gerekiyordu ama geç ve eksik bilgi girerek bilerek geciktiriliyor. Normalde en geç bu akşam üstü teslim edilmesi gerekiyordu.

Sanırım kargom kayboldu, son durumu nedir? 2 gündür İzmir içi bir şubeden bir şubeye gidemeyecek bir durum yok. En kısa zamanda yardımcı olursanız sevinirim.

İstanbul'dan 10 saatte geldi ama İzmir içi 2 gündür şubeden şubeye gidemedi. Son teslim günü bugündü ama kargom kayıp herhalde. Hiçbir şubede değil sadece yolda, böyle giderse hiç teslim alamam herhalde. Veya en erken bir ay sürer.

Yolda kaybolduysa bileyim. Veya bir personeliniz, iki gündür kargo aracıyla İzmir'i dolaşıyorsa bunu da söyleyebilirsiniz.

Acil ihtiyacım olan bir üründü, zaten satıcı geç yollamıştı ama size güvenerek en geç hafta sonu bir şekilde alırım diye düşünmüştüm. Satıcı ne kadar geç gönderdiyse, siz de o kadar geç teslim edeceksiniz herhalde.

2 gündür aynı şehir içinde bir şubeden diğer şubeye gidemedi, son teslimat günü geçti, yarım günden fazladır hiçbir bilgi alamıyorum.

Şubeleriniz hafta içi kaça kadar açık? Dağıtımlar kaçta bitiyor? Kargomun kaybolmamasını ve ya bugün ya en geç pazartesi teslim edilmesini talep ediyorum. 2 günde her türlü Şirinyer şubesine gelmiştir, yanlış bilgi ve eksik girdi ile oyalanarak acil ihtiyacım olan bir ürünü teslim süresi dolduktan 1 ay sonra teslim alıp beklemek istemiyorum.

Şu an kargom nerede? 2 gündür İzmir içi yolda olması imkansız. Kesin, net ve doğru bir bilgi rica ediyorum.

Kendi şirketinizden, personelinizden, teslimatınızdan durum bilginiz yok mu? Bu sorunu çözmek ve mağduriyeti gidermek gibi bir düşünceniz var mı?

Yaklaşık yarım gündür kargomun kayıp olduğunu düşündürmeyecek hiçbir bilgi vermediniz.

Şu an kargomun 2 gündür varış şubesine gidememe ihtimali yok. Varış şubesinde gözükmüyor, şubede gözükmüyor, dağıtımda gözükmüyor, sadece yolda deniyor. Kemalpaşa'dan Şirinyer'e 2 günde yürüyerek daha hızlı getirilir, İstanbul'dan daha hızlı gelmişti.

Sercan
Sercan28 Kasım 2020 21:38

Bu durumda tabii ki de kayıp olduğunu düşünürüm, yarım günden fazladır hiçbir yerden asla dönüş yapılmadı. Lütfen şu an kargomun nerede ve ne durumda olduğunu öğrenebilir miyim? 2 gündür İzmir içinde yolda olacak hali yok değil mi? Hiçbir geri dönüş ve bilgilendirme yapmıyorsunuz. 2.5 gündür yolda diye geçen kargomun nerede olduğunu bilmiyorum. Son teslim günüde geçti, kayıp ve herkesin bir haber olduğu kargo nasıl teslim edilecek?

Aras Kargo Logo
Aras Kargo30 Kasım 2020 10:41

Merhaba, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinizi değerlendirmeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Ömer
Ömer12 Aralık 2020 18:55
 

Kargonuz geldi mi acaba bende de aynı sorun var

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler