4 g
Yorum Yap
#11856556

Aras Kargo Adresten Dosyayı Almadı!

Kartal Çavuşoğlu Şube'ye 4 gün önce adresten dosya alımı bildirimi yapmama rağmen dosyam alınmadı. Her gün aradığımda tamamdır arkadaşlar akşama kadar gelirler deyip kimse gelmedi. Üstelik eş zamanlı olarak genel merkezi de aradım.


Tekrar aradığımda ki yoldaydım Çavuşoğlu Şubesine gidiyorum, şube yetkilisini istedim. İ** D*** adında yetkili sıfatındaki kişiye durumu izah ettim. Siz almadınız 5 gündür dosyamı ben getiriyorum yoldayım neden alınmıyor dediğimde gelin bizi mi döveceksiniz, sen kimsin! Tarzında saygısız ve fütursuzca kendini ve amacını aşan saygısız söylemlerde bulundu. Ciddiyetsiz çalışan bir şube ve üstelik çözümcü değil mağdur olarak arayan kişiye birisi arasa da haddini bildirsem tarzında yaklaşımda bulunan çalışanlara sahip maalesef!


5 gündür alınmayan dosya gönderimi mi ben kendim bizatihi şubeye giderek yapmış bulunuyorum. Çalıştığım firma Aras Kargo kabulü dışında başka seçenek sunmuş olsa idi 1 dakika bile düşünmeden başka kargo şirketini tercih ederdim.


Bu tarz durumlarda personel eksikliği vs. var ise insanlara üstelik mağdur olan insanlara uygun bir dille açıklama yapılıp özür dilenir ve yakındaki herhangi bir şubeden yardım rica edilir ya da biz uzun bir süre alamayacağız başka şubeyi arayın diye yönlendirilir.


Her gün kayıt alıp akşama kadar arkadaşlar gelecek diyerek insanları manasız beklentiye sokmanın üstelik fırça atmanın edepsizliğine gerek yoktur. Çözüm budur. Çözüm üretmek lazım!

Nurdan Nurdan 448 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları