17 Ekim 2018
Yorum Yap
#11039314

Aras Kargo Adreste Yoktunuz Bahanesi!

Alışveriş sitesinden aldığım ürünü Aras Kargo ile gönderilmesini istedim. Teslim tarihinde kargo elime ulaşmayınca Aras Kargo'nun sitesinden takip numarası ile sorguladığımda kargonun Sakarya Beşköprü şubesinde beklediğini görünce Şubenin telefonunu bulup aradığımda kargoyu gönderdik evde olmadığından Beşköprü şubesine geri getirildiğini kargoyu almak istiyorsanız gelip almanız gerekiyor dediler. Bana kargonun geldiği ve yerinizde olmadığını diye neden SMS ile bildirilmediğini ayrıca adreste bulunduğumu eğer getirseydiniz elime geçerdi neden beni SMS ile bilgilendirilmediğimi sorduğumda ise SMS almak istiyorsanız SMS ayrıca ücrete tabii olduğundan ücretini kabul etseydiniz size SMS gönderilirdi diye cevap verdiler.


Kendilerine tekrar adıma gelen kargoyu verdiğim adreste olduğumu bana tekrar gönderilmesini rica etmeme rağmen tekrar dağıtıma gönderemeyiz gelip Beşköprü şubesinden almanız gerektiğini ben o tarafa gelemeyeceğimi ısrarla kargonun adresime gönderilmesini rica etmeme rağmen gönderemeyeceklerini kendinizin gelip almanız gerektiğini ifade ettiler. Bende çalıştığım iş yerinden ertesi gün için izin alıp Beşköprü şubesine gideceğim zaman kargonun iade edildiğine dair SMS geldiğini görünce Beşköprü şubesini aradığımda şube de kalma süresinin dolmasından dolayı ürünü iade ettik dediler. Adreste olmama rağmen bana kargoyu teslim etmeden geldik adresinizde yoktunuz bahanesi ile ürünü iade eden Aras Kargo'yu kınıyorum.

Ahmet Ahmet 308 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı17 Ekim 2018

    Şikayeti sonrası Aras Kargo nun yakın ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

  • Aras Kargo Temsilcisi17 Ekim 2018

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi17 Ekim 2018

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler