01 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10736179

Aras Kargo Adresime Teslimat Yapan Şubeyi Bilmiyorlar

Aras Kargo transfer merkezi kargomu nereye göndereceğini öğrenemiyor. Bakın bilmiyor demiyorum, çünkü Aras Kargo müşteri hizmetlerini son altı adet gönderimde arayıp bakın siz bilmiyorsunuz benim adresime Beşyüzevler şubesi teslimat yapıyor siz ısrarla bereç şubesine gönderiyorsunuz onlar size geri gönderiyor sonra tekrar Beşyüzevler'e gönderiyorsunuz diye güzelce anlattım. Telefondaki kızcağız utanarak dinledi kendi hatası olmasa da şirketinin ne kadar iş yapamaz olduğunu yutkuna yutkuna özür dileyerek gereğini yapacağını mesajımı ileteceğini söylese de her seferinde gereği yapılmadı. Dün yine kargom yanlış şubeye gönderilmiş, sonra yönlendirilip doğru şubeye gitmiş, ve cep telefonuma adresinizde size ulaşamadık yazmışlar. Bu arada adres 08.00-23.30 saatleri arasında çalışan bir market yani iş yerim. Darbe girişimi olduğu gece bile açıktı. O derece bulunabilir bir adres yani. Kısacası bir adrese teslimat yapmayı beceremiyorsanız bırakın bu işi. Aşağıdaki resimlerde her defasında nasıl yanlış şubeye gönderi yollanır görebilirsiniz. Ama bir dahaki sefere bana teslim etmeleri için Ardahan merkez şubeye göndermenizi bekliyorum. Orası belki daha hızlı teslim eder İstanbul'da ki adresime.

Emre Emre 256 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Emre30 Ekim 2018

  Bakın Aras Kargo'dan katiyen alışveriş yapmıyorum, iki kat fazla para veriyorum başka firma tercih ediyorum çevremdeki herkese de durumu anlatıyorum. Ama işte mecburen etrafımızdakilerden kaynaklı ya da çalıştığımız firmanın personeli Aras Kargo'yu tercih etmiş olabiliyor. Rezil oluyoruz her seferinde. Bir kargo firmasının teslimat yapacağı şubeyi öğrenememesi gibi bir rezillik var ortada. Aras Kargo'nun her türlü kademesini aradım. Şikayet kaydı oluşturdular, ne geri dönüş var. Ne düzeltme var. Bir firmada utanma olur, ar olur, kardeşim bu adrese teslimat yapan şubeyi belirlemek bu kadar zor olmamalı. Bir kargo paketi günlerce şubeler arası gezmemeli.

 • Emre08 Eylül 2018

  Tabi ki yine yanlış şubeye yönlendirdiler, iki adet kargo ikisi de bereç şubesine yönlendirilmiş, arayıp beşyüzevlere gönderin dedim. Ben gerçekten bu kadar kötü bir firma görmedim, hata yapmak değil ısrarla hatasını düzeltmeyen firma mı olur ya.

 • Emre07 Eylül 2018

  Bugün bir adet kargom daha uyarılarıma rağmen Aras Kargo'ya verilmiş bakın güncellemeleri dakika dakika sizinle paylaşacağım, yine yanlış şubeye gönderecekler

 • Emre02 Ağustos 2018

  Elimdeki numaralardan birkaç tane resim koydum ama yetmediyse geçmişe dönük de koyabilirim daha fazla, bakın bu durumu buradan öğrenmiyorsunuz çağrı merkezinize de defalarca bu konuyla ilgili şikayette bulundum, her seferinde tamam beyefendi durumunuzu ilgili birime aktardık bundan sonra aksilik yaşanmayacak diyorsunuz, tekrar tekrar yaşanıyor. Aras Kargo ile gönderim yapan kimseden alışveriş yapmıyorum ama malum bazen firmalar bir hata yapıp sizinle anlaşmış oluyor, gönderiyorlar paketi sonra paket dünyayı dolaşsın. Neden siz şubelerinizi koordine edemiyorsunuz diye. Her yanlış gelen paketimi bu başlık altında yayınlayacağım.

 • Aras Kargo Temsilcisi01 Ağustos 2018

  Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları