02 Temmuz 2015

Aras Kargo Adresime Servis Yokmuş!

30.06.2015 tarihinde adresime teslim olarak N11.com'dan Sadabad şubesine kargoya verilen ürünüm ile ilgili olarak bugün Aras Kargo Bulancak Şubesinden arandım ve Şube'den teslim almamı söylediler.

Ben gönderimin adrese teslim diye bildirdiğimde bana sizin adrese servisiniz yok diye Yanıt verdiler. Daha önce birçok kere adresime teslimat yapan Aras Kargo'nun bugün adresine teslimat yapmadığını öğrendim ve çağrı merkezlerini Aradığımda gönderinin Şube'den teslim olduğunu ilettiler.

Şimdi elimde fatura var teslimat adresi olarak ev adresim yazıyor fakat genel müdürlük şubelerini korumak adına yanıltıyorlar. Türkiye'de hizmet verip yaygın bir ağı bulunan bir firmanın kurumsal yüzü bu olmamalı.

Arda 279 Okunma

Cevaplar

  • Arda03 Temmuz 2015

    Sonunda dönüş yapıldı ve hala adresinize servisimiz yok denilmekte, Bulancak Aras Kargo Şubesine yürüyerek 10 dakika uzaklıkta ki Giresun'un en nezih muhitine servis olmaması benim sorunum değil. Madem böyle bir durum söz konusu göndericiye iletildi mi adrese teslim edilmeyeceği? Tavsiyem; eğer hala gönderimi teslim etmemekle ısrar ediyorlarsa Yurtiçi kargoya versinler gönderimi gün içinde teslim eder onlar.

  • Arda03 Temmuz 2015

    Henüz bir dönüş yapılmadı, bir daha Aras Kargonun kapısının bile önünden geçmem. 1 gün geçti aradan çözüm adına hiçbir adım yok.

  • Aras Kargo Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Merhaba; Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön