28 Şubat
Yorum Yap
#10183440

Aras Kargo Adresimde Sur Yazmama Rağmen Kargo Bağlar Şubesine Gelmiş

Ben adresimde Sur yazmama rağmen kargo Bağlar şubesine gelmiş. Aradım ne zaman Sur şubesine gelir dedim, en geç 28 Şubat dediler. Bugün 28 Şubat saat akşam 19:17 kargom saat 13:00'te Bağlar şubesinden çıkıp Sur şubesine doğru yola çıkmış gözüküyor. Bağlar şubesi ve Sur şubesi arası sürünerek 20 dakika yürüyerek 10 dakika koşarak 3 dakikada nasıl oluyor da 6 saatte Sur şubesine gelemiyor? Biliyorum aynı döngü yarın aynen devam edecek.

Fırat 196 Okunma

Cevaplar

  • Fırat01 Mart

    Kendim bugün şubeden almaya gittim kargo paketinin üzerindeki adresimi silip alakam olmayan bir adres yazmışsınız bu yüzden kargo bir türlü elime ulaşmadı. Aras Kargo'yla 17 kez çalıştim hep aynı şey oldu alakam olmayan bir adreste beni bulmaya çalıştınız. Kargo paketi paramparça olmuştu şubeye girdiğimde personelle konuşmama rağmen yüzüme bile bakmadı bi süre sonra gitmeyecegimi anlayınca beni bayan personele yönlendirdi bayan personelde Sultanmış gibi benimle emri vaki konuştu rezil bir şirketsiniz!

  • Aras Kargo Temsilcisi01 Mart

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler