07 Aralık 2013

Aras Kargo Adrese Teslimat Yapmıyor!

Aras Kargo Van/Akdamar Şubesi görevlisi bugün, hususi telefonumu arayarak 'Bizim sizin oraya teslimatımız yok (!) kargonuz var gelin alın diye sağ olsun haber verdi. O kadar işim ve sorumluluklarımı terk ederek gidip aldım kargomu bu müthiş haber bildirimi karşılığında. Bunu ikinci kez yaptılar ve sanırım daha da yapacaklar. Bence iyi de yaparlar kargo liginde son sırada yerlerini almış olurlar da internet alışverişçileri satıcı alışveriş sitesinin 'kargonuzu nasıl alırsınız?' tarzı sorusuna hak edilen tavrı sergilerler.


Üstelik Kargo poşeti üzerindeki doğru yazılı olan adresimle Aras Kargo veri tabanındaki adres farklı. Gerçi hakkında 3212 şikayet alan ve en yakın şikayet rakibine 8 kat fark atıyor.

Ufuk 87 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk07 Aralık 2013

    Aras Kargo Müşteri İlişkileri'nden (Y.Ö Hanım) mail geldiği doğrudur.Ayrıca bahsedilen görevli tarafından cep telefonuma da ulaşılmıştır. Ancak Mail içeriği ile telefon görüşmesi metinleri akla kara gibi birbirine zıttır.Mail de bizim haklı olduğumuz böyle birşeyin olmaması gerektiği ve gerekli bölge ve şehir şubelerine gerekli uyarı ve tenkitlerin yapıldığı belirtilmekte ancak telefonda şubenin uygulamasının doğru olduğu ülke çapında uygulmanın bu yönde (Gel-Al servisi) olduğu yapabilecekleri birşeylerin olmadığı söylenmiştir. Takdir yüce kamuoyunun bilgisine duyurulur...

  • Aras Kargo Temsilcisi07 Aralık 2013

    Merhaba, Müştrimize e-mail yoluyla bilgilenidirme yapılmıştır ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön