Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Aras Kargo Adrese Teslimat Yapmadı

profile
08 Aralık 2022
23

2107579928768 numaralı gönderimi adres bilgisi doğru olmasına rağmen aynı adres ay içinde defalarca Aras Kargo'dan gönderi getirilmesine rağmen adres eksik ya da yanlış bilgisi ile kargo adrese getirilmedi. Madem adres yanlış daha önceki kargoları nasıl getirdiniz ayıp insanları yanıltmayın bari.

Aras Kargo Logo
08 Aralık 2022 19:30

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

Benzer Şikayetler

1

Soğukpınar Aras Kargo Teslim Personeli'nin Yalan Beyanı

profile
23 Ağustos
202

Trendyol üzerinde aldığım 3485015705285 teslimat numaralı gönderim geri gönderilmiştir. Soğukpınar Aras Kargo şubesinin dağıtım sorumluluğundaki kargo adresi getirilmemesini rağmen "yalan beyanda" bulunularak getirildiği söyleniyor. Teslim Adresi 7/24 güvenlik personelinin bulunduğu bir yer, kamera ...

Aras Kargo Adresime Teslimat Yapmıyor!

profile
24 Temmuz
16

Aras Kargo Günebakan şubesinde kargom getirilmeden bekletiliyor. 3074743231174 gönderi numarası. Aras Kargo da zaten müşteri temsilcisine bağlanmak çok zor. 21 Temmuz'da teslim edilmesi gereken kargo gerekçesiz, sanırım ağır olduğu için bekletiliyor. Çözülmeyecek ama buraya yazalım.

1

Aras Kargo Kargo Teslim Sorunu

profile
04 Temmuz
208

İki defadır üst üste Aras Kargo FLO'dan aldığım siparişleri adrese getirmeden geri iadeye gönderiyor. Aradım sorumlu birine de ulaşamadım. FLO'dan ricam Aras Kargo ile yaptığı gönderileri incelemeleri çünkü hep aynı şeyi tekrar tekrar yapıp adrese gelmeden aramadan geri iade gönderiyorlar.

1

Kargonun Aras Kargo Şubesinde Kaybolması

profile
13 Haziran
159

Aras Kargo Türk Dili Şubeniz tarafından, adrese gelerek teslim alınan kargo kaybedilmiştir. Adresten sürekli gönderim işlemi, Aras Kargo çalışanı tarafından gönderi teslim alınırken belge düzenlenmeden yapılmakta olup teslim alınan gönderinin belgesi daha sonra tarafımıza getirilmektedir. Elimizde b...

Aras Kargo Kargo Gelmeden Geri İade Gitmesi

profile
11 Mayıs
147

Aras Kargo, gönderimi getirmeden alıcı gönderiyi kabul etmiyor diyerek şubeye bırakmış. Çalıştığım için gidip alamıyorum. Acilen yardımcı olabilir misiniz? Kargo kodu 3428415698148 olan gönderimin adresime teslim edilmesini istiyorum. Dönüşünüzü bekliyorum. İyi günler.

Aras Kargo Kargo Gelmeden Geri İade Gitmesi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Aras Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 38 dk 19 sn
Benzer Şikayet Yaz