30 Ocak
Yorum Yap
#11520269

Aras Kargo Adrese Teslim Etmiyor

24.01.2019 'da alışveriş sitesinden ürün aldım. Ancak ürünüm 25.01.2019'da onaylanıp kargoya verildiğine dair bilgi maili tarafıma iletildi ancak ürünüm bugüne kadar elime ulaşmadı. Sistemden kargom nerede diye kontrol edildiğinde 28 ve 29.01.2019'da gelindiği ancak adreste olmadığım gözükmekte. Çağrı merkezi ile görüşmem üzerine, adreste bulunmadığım bilgisi çıktığı onlara tekrar adres ve telefon numaramı bırakıp tekrar bugün getirmelerini rica ettim. Ancak sonuç yine adreste olmadığımı mail yazmışlar. Hem gelmiyorlar, hem aramıyorlar, hem de geldiklerinin ispatı herhangi bir not kağıdı bulunmamakta. Konu ile ilgili yetkililerden acil geri dönüş beklemekteyim.

Nazli Nazli 345 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi30 Ocak

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi30 Ocak

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları