Aras Kargo Adrese Teslim Edilmeyen Kargo

Kenan Kenan28 Mayıs 20:17

Aras Kargo Kartal Soğanlık şubesi. Adresime birçok farklı kargo firmasından teslimatlar zamanında ve adreste teslim yapılmasına karşın Aras Kargo tarafından tarafıma gelen hiçbir kargo adreste teslim edilmiyor. Kargo takip numarasından yapmış olduğum takiplerde not olarak müşteri kargosunu şubeden teslim alacak şeklinde not yazılıyor. Şubeye gittiğimde verilen cevap "olabilir" ve "beğenmiyorsanız çalışmazsınız" şeklinde ciddiyetten uzak cevaplar oluyor. Bu sorunu belirttiğim kargo takip numarasının yanında birçok teslimde yaşamaktayım. Hali hazırda 4330******61 ve takip numarasını hatırlamadığım Türkkep tarafından gönderilen e-imza gibi aciliyeti olan evraklarda bulunuyor.

Bulunduğumuz süreçte evde olmama gibi bir durum söz konusu değildir. Şubenin ciddiyetsizliği sonucu kargo adrese hiç getirilmiyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Seko 28 Mayıs 21:04  

    CİMER üzerinden udh bakanlığı BTK ya şikayette bulundum. İlgili kurum orası imiş. Aras Kargo'dan mağdur olan arkadaşlara tavsiye ederim. Aras firmasından hiçbir şey olmaz boşuna firma nezdinde uğraşmayın

    Cevapları Gizle (1) arrow
    profile-icon Kenan 28 Mayıs 21:08  

    BTK ya da şikayet ettim

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler