17 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8377439

Aras Kargo Adrese Getirmiyorlar ve Üstüne Üstlük Asılsız Konuşuyorlar

3 Mayıs'ta Hepsiburada'dan gönderilen siparişim, adreste bulunamadı gerekçesiyle teslim edilmedi. 4 Mayıs 18:29'ta gelen SMS'te kargonun mesai saatleri içinde teslim edileceği söyleniyor. Aynı gün 23:39'da ise adreste bulunamadığı için teslim edilemedi diye ikinci bir SMS geliyor. Hangi ara geldiniz, akşam 6.30'dan sonra mı? Aras Kargo yalan söylüyor. Adreste günün her saati en az 2-3 kişi bulunuyor (annem, babam en azından). Adresimiz şubeye biraz uzak kaldığı için gelmeye tenezzül etmiyorlar! Ertesi gün defalarca şubeyi arıyorum, telefonu açıyorlar, bayanların konuşma sesini duyuyorum birkaç saniye ve hemen beklemeye alıyorlar. Bir dakika sonra da hat düşüyor. En az 9-10 kez bu şekilde aradım. Web sitesinden şikayet formu doldurdum, ona da ses yok. Ne sorumsuz, ne vurdumduymaz bir firma bu! Bundan sonra Aras Kargo ile gönderim yapan yerlerden alışveriş yapmayacağım.

Tarik 313 Okunma

Cevaplar

  • Tarik20 Mayıs 2017

    Çark Sanayi, Adapazarı şubesi personelinden (dağıtım ekibi ve büroda çalışan bayanlar dahil) şikayetçiyim. Web sitenizden şikayet formu doldurdum. Takip edilmesini istiyorum. Kargoyu ben de şubeye gidip almadım (2 toplu taşıma değiştirmem gerekiyor) ve kargom geri iade edildi. Bu ilgisizlik ve yalana karşı bir cevap istiyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi17 Mayıs 2017

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler