23 Nisan 2013 #1758731

Aras Kargo Adrese Getirmeden İade Ettiler!

Aras Kargo Etimesgut şubesine gelen KV-657493 takip numaralı kargom adresime getirilmeden ve bana haber verilmeden göndericiye iade edilmiş! Bugün telefon edip kargomu sorduğumda şubede olduğunu, adres kısmında sadece mahalle yazdığını ve telefon numarası vs hiçbir bilginin olmadığını söylediler. Akşam gelip şubeden alacağımı söylediğim halde, gittiğimde bugünkü kargo ile İstanbul'a geri iade edildiğini öğrendim.


Adres yazmadığı gibi saçma bir bahaneyi kabul etmiyorum! Görevli kargoyu o şekilde nasıl teslim alıyor adres yazmıyorsa? Ayrıca gelip alacağımı söylediğim halde kargom neden geri iade ediliyor?
Firmadan ve kendini bilmez personellerinden şikayetçiyim. Zararımın giderilmesini istiyorum.

Neşe 69 Okunma

Cevaplar

  • Neşe29 Nisan 2013

    Sorunu çözdüğünü iddia eden Aras Kargo, paketi ikinci kez yine üzerinde adres bilgisi eksik ve telefon bilgisi ise hiç yazılmadan göndermiştir. Ancak paketi açtığımda gördüğüm göndericinin kutunun üstüne bunları eksiksiz yazdığıdır. Üstelik üzerinde adres ve telefon bilgilerinin yer aldığı bu paket Aras Kargo tarafından üzerinde kendi logoları olan koli bandı ile kapatılmıştır. Bu açıkça hatanın Aras Kargo personelinden kaynaklandığını göstermektedir.

  • Aras Kargo Temsilcisi23 Nisan 2013

    merhaba, müşterimize irtibat bilgilerinden ulaşılamamış olup, e-posta yolu ile bilgilendirme sağlanmıştır. saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön