04 Mayıs
Yorum Yap
#10402291

Aras Kargo Adres Yetersizmiş ve Alıcı Şubeden Alımı Talep Etti Yanıltması!

Evidea sitesinden ürün aldım. Aras Kargo ile gönderim yapmışlar. Daha önce Aras'la da kargom geldi Evidea'dan da sipariş verdim farklı kargo ile de geldiler ama bu sefer neymiş adres yetersizmiş bir de üstelik ben demişim gibi alıcı şubeden almaya gelecek diye yazılmış bana ulaşan kimse olmadığı gibi adresim de doğru olduğu için kargomu bekliyorum şube telefonu açmaktan yoksun zaten defalarca aradım ben ulaşamadım nasıl oldu da şubeden alacağım demişim açıklama bekliyorum ve ürünümün bir an önce evime getirilmesini istiyorum. İşinizi yapın sadece ya yoksa kargo firması değilsiniz de biz mi kargo sanıyoruz sizi.

Esra 69 Okunma

Cevaplar

 • Esra12 Mayıs

  Yine alınan ürün kargo aşaması ve yine yaşanılan problemler yumağı... Sürekli aynı hatayı yapmanın amacı nedir biri bana bunu açıklasın. Tuzla /Aydınlı Mah. Oturuyorum bölgemde bildim bileli kargolarımı Aras Esenyalı şubesi üzerinden dağıtıma çıkıyor ve o gün bana ulaşıyor. Ama nedense artık aynı adresi verdiğim halde Tuzla Tersane şubesine kargo gider oldu. Ama sıkıntı oraya giden kargo da Tuzla /Aydınlı Mah. Bölgesine bakmıyor veya farklı bir nedenle getirilmiyor. Süreç uzadıkça sarpa sarsın diye şube değiştiriyor en başta olması gereken Esenyalı şubesine aktarılıyor, oradan tekrar dağıtıma çıkıyor. Birgünde elime ulaşması gereken kargo üç iş günü içinde ancak elime ulaşıyor. Şubeler telefon açmaktan aciz. Çağrı merkezi sorun gidermede noksan. Artık pes diyorum. Hata bir kere yapılır düzeltilir. Defalarca tekrarlanmaz... Kargoaelioluyor.

 • Esra04 Mayıs

  Konuyla ilgili ilgilendikleri ve yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim

 • Esra04 Mayıs

  8115806636794 numaralı kargo

 • Aras Kargo Temsilcisi04 Mayıs

  Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler