07 Aralık 2018
Yorum Yap
#11264435

Aras Kargo Adres Yanlış Deyip Kargoyu Dağıtmıyor!

Aras Kargo gelen kargoları dağıtıma çıkarmamakta ve her seferinden adres yanlış telefon numarası hatalı diye saçma sebepler üreterek kargoyu adresime ulaştırmamaktadır. Adresimiz İldem Gesi Fatih Mahallesi olmasına rağmen kargolar Argıncık şubesine gitmektedir ve dağıtıma çıkmamaktadır. Şube telefonları açmıyor çünkü herkese aynısını yapıyorlar. Adresi ve telefonu şu an kontrol ettim ve herhangi bir hata yok kurumun kapı numarası sokak adı Bulvar ismi ilçe il telefon numarası hepsi doğrudur. Aras Kargo'yu normalde tercih etmiyoruz fakat internetten alışveriş yaptığımız yerler bura ile anlaşmalı olduğu için Aras Kargo'yla yolluyorlar. Aras Kargo ile gönderen satıcılardan alışveriş yapmayacağım. Defalardır kargolarda aynı sorunu yaşıyoruz daha iki gün önce aynısı oldu. Firma tarafıma çözüm sunmamakta ve mail yoluyla veya herhangi bir kanal aracılığıyla tarafıma dönüş yapmamaktadır. Adresin hangi kısmının yeni olduğunu düşünüyorlarsa bana bildirebilirler ama yapmıyorlar.

Gültekin Gültekin 1.206 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Gültekin10 Aralık 2018

    Kargo firması hala adres yanlış yetersiz şeklinde güncellemeler yapıyor. Peki soruyorum size aynı adres yazılıyken bu şikayetten önceki teslimatı nasıl ulaştırdınız?

  • Aras Kargo Temsilcisi07 Aralık 2018

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler