31 Aralık 2014

Aras Kargo Adres Alyapısı Hala Bozuk!

Daha önce şikayet etmiştim. Aras Kargo adıma gönderilen her kargo da bir türlü adresimi tutturamıyorlar. Adres İskenderun adresi göründüğünden dolayı İskenderun gitmiştir dediler. Ama benim adresim İskenderun'a bağlı ama Payas şube teslimat yapıyor. Yeni kargo adresi olarak istedikleri gibi adres verdim. Kargo yine İskenderun'a gitti. Daha önceki şikayetimde arayıp özür dilediler. Bir daha olamayacak dediler. Yine oldu.


Bir türlü Payas'ı tutturamıyorlar. Kargom yine gecikmeli teslim edilecek. Bir daha olmaması ve altyapısını düzelterek adresime zamanında kargomun teslimatını istiyorum. Ulaşım olarak da telefon numaraları da kargo çalışanlarından farklı kişiler çıkmaktadır.

Bünyamin 156 Okunma

Cevaplar

  • Bünyamin04 Ocak 2016

    Aras Kargo gerçekten müşteri odaklı çalışmıyor. Nasıl olsa taşıyacaklar. Mecburlar gibi tavırlar takılıyor. Ama kendim çözüm buldum. Sorun yaşayan herkese tavsiye ederim. Ürün alacağım firmaya soruyorum Aras Kargo ile göndermeyecekseniz ürünü alacağım diye.

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Aralık 2014

    Merhaba, Konuyla ilgili müşterimizden e-posta yoluyla detay bilgi talep edilmiştir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön