19 Eylül 2013 #2019911

Aras Kargo Acil Olan Resmi Evrak İletilmedi!

16 eylül günü Osmangazi Üniversitesi rektörlüğüne iletilmek üzere okutmanlık başvuru evraklarını Çorum Aras Kargo şubesine Eskişehir'e gönderilmek üzere teslim ettik. 1 gün içerisinde gönderileceği söylendi. En geç 18 eylül günü saat 17. 00 a kadar teslim edilmesi gerektiğini belirttik. şube o zamana kadar ulaştırılacağını söyledi. Ama kargo, firmanın hatası nedeni ile Porsuk şubesine gitmiş.


Normalde Lületaşı şubesine gitmesi gerekiyormuş falan filan. Netice itibari ile 50 dakika içerisinde kargo iletilemezse çok istediğimiz bir iş başvurusunu kaçırmış olacağız. Ayrıca defalarca müşteri temsilcileri ile ve şube ile görüştük yetkili birinin arayacağını söylediler. 1 saattir bekliyoruz.

Süleyman 78 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman22 Kasım 2013

    kesinlikle aras kargoyu tercih etmeyiniz.

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Eylül 2013

    Merhaba; Müşterimiz ile görüşülmüş olup, konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. İlgili kargonun teslimatı sürecinde yaşanan sıkıntı nedeniyle müşterimizden bir kezde sizin nezdinizde özür dileriz. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön