28 Temmuz 2017

Aras Kargo 8500 TL Değerindeki Kargomun Nerede Olduğunu Bilmiyor ve Bir Çözümde Sağlayamıyor!

7498149699160 takip numaralı içinde 8500 TL değerindeki motorsiklet parçası olan kargom 27 Temmuz günü İstanbul Erengazi şubesinden çıkış yaptı. Bugün elime ulaşması gereken kargom bırakın elime ulaşmasını şubeye bile gelmedi. Çağrı merkezini bugün toplam 5 kez aradım. Her seferinde şikayet kaydı oluşturuldu ve bir saat içinde geri dönüş yapılacağı söylendi lakin tabi ki de geri dönüş yapan olmadığı için 1 saat arayla sürekli olarak merkezi aradım. Buna rağmen hiçbir şekilde çözüm sağlanamadı. Kargomun nerede olduğu bilinmiyor, hiçbir şekilde çözüm sağlanamıyor. Benim için aciliyeti olan bir kargo olduğu için mağdur oldum. Teslim tarihi 28 Temmuz olan kargom şayet gününde elime ulaşmaz ise kesinlikle kargo ücreti ödemeyeceğimi, aksi takdirde kargoyu teslim almayıp iade edeceğimi ve göndericinin ürünü başka bir firmayla göndermesini kesinlikle isteyeceğimden emin olabilirsiniz.

Yigit 610 Okunma

Cevaplar

 • Yigit14 Ağustos 2017

  Aras Kargo 2 hafta geçmesine rağmen hasar alan kargomla alakalı en ufak bir çözüm sağlamamış, benimle iletişime dahi geçmemiştir... .

 • Yigit05 Ağustos 2017

  Neyi araştırıyorsunuz çok merak ediyorum gerçekten... İlgisdizliğinizden bıktım... .

 • Yigit05 Ağustos 2017

  Bir hafta önce 7498149699160 takip numaralı kargom la alakalı zaten bir şikayetim vardı, süreç beni kesinlikle memnun etmedi, ürün teslimat tarihinden geç ve hasarlı bir şekilde elime ulaştı, BMW r1200gs marka motorsiklet imin arka difransiyel ini üzerinde fren diskiyle beraber İstanbulda firmaya göndemişdim, tamiratı yapıldı ve geri yollandı, ürün geç geldi, İstanbul'daki şubeden öğrendiğimize göre kargo arabası sel altında kalmış bütün paketler ıslanmıştı, kargom gecikmeli olarak ulaştığında ambalajı ciddi hasar almış ve ıslak vaziyetteydi, firma çalışanlarına tutanak tutturup kargoyu açtım gözle görünür bir hasar yoktu, evime gittim, parçanın montajını yaptım lakin fark ettim ki kargo firması difransiyel in üstünde bulunan arka fren diskine ciddi hasar vermiş, yamultmuş. Bir haftadır hasarla alakalı Aras Kargo'dan cevap bekliyorum, motorum sayenizde 1 haftadır kullanılamaz vaziyette

 • Yigit28 Temmuz 2017

  Cevabınızı şimdi acilen bekliyorum. Bana kargonuzun ücretini tahsil etmek zorundayız ya da tahsil etmeyeceğiz deyin ki bende kendimi onagöre hazırlayım... Sizin yüzünüzden bugün yola çıkamadık 3 kişinin feribot bileti yandı. Bir önceki kargomdada benzer bir sıkıntı yaşadım oda şikayetlerimde mevcut ve bir çözüme ulaşmadı. Bu da bir çözüme kavuşmazsa Aras Kargo'yla çalışan hiçbir firmayla çalışmıyacağım. Hele ki bir de 8500 TL'lik olan motorsikletimin o parçası kaybolsun, pazartesi en yakın savcılıkta alacağım soluğu. Sizin yüzünüzden 40milyarlık motor bahçede hurda gibi yatıyor, gezi planımız mahvoldu. Feribot biletlerimiz yandı, daha önce hiçbir firma beni bu derece mağdur etmemişti sağ olun. Gün içinde en son toplam 6 defa aradım her seferinde şikayet kaydı alalalım efendim diyen temsilcilerle cebelleştim. Ama çözüm üreten hatta kargomun yerini bilen adam gibi birisine ulaşamadım... .

 • Aras Kargo Temsilcisi28 Temmuz 2017

  Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön