18 Mart 2013 #1692291

Aras Kargo 3 Parça Kargodan 1 Tanesi Kayıp!

Inventus 'tan bilgisayar ve monitör de aldım. Bilgisayarımı, cumartesi günü Selamiçeşme Şubeyi aradım orada durduğunu öğrendiğimde kendim almaya gittim. Yalnız monitörle ilgili bilgileri olmadığını, Moda Şubeden gelmediğini belirttiler, Moda Şube'yi defalarca aramama rağmen ulaşamıyorum.


Kargonun üzerinde 1/3 2/3 3/3 yazıyor, 3 parça olduğu belli olduğu halde bir şubeden başka bir şubeye neden 2 parça geliyor. Tedarikçiden aldığım bilgi, kargo karışmış başka bir yere gitmiş, "Kargomu kaybettiniz lütfen bulun" bana kaybettirdiğiniz zaman haddini oldukça aştı. İlgili kanun hükümlerine göre de hareket edeceğimi bildiriyorum.

Murat 965 Okunma

Cevaplar

  • Murat18 Mart 2013

    Aras Kargo telefonla arayıp, konuyla ilgilendiğini göstermiştir. Fakat kargonun nereye gittiği, bana ne zaman geleceği belli değildir. Bana kargo ulaşsa, içinden başka bir içerik çıksa, ya o zaman ne olacak. Buradaki sorun, personelize gereken yaptırımı, cezayı uygulamamanızdan dolayıdır. Personel demek ki elini kolunu sallaya sallaya üzerindeki adresi koskocaman yazmasına rağmen kargoyu arabaya atıp bir yerlere götürebiliyor.

  • Aras Kargo Temsilcisi18 Mart 2013

    merhaba müşteri ile gerekli görüşme yapılmış , konunun takibimizde olduğu bilgisi aktarılmıştır saygılarımızla ARAS KARGO A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü 444 25 52

  • Murat18 Mart 2013

    Üstüne bir de tam takım kargomu almışım gibi teslim edildi yazmışlar. Hayır efendim "monitör"süz eksik teslim edildi. Oradaki çalışan bayan da şahit, bay da. Lütfen beni sorunu çözdüğünüzde arayın. Yani bulduğunuzda ve hızlıca bana teslim ettiğinizde, diğer türlü telefonda muhabbet için aramayın sorun ortada zaten, teşekküler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön