06 Nisan 2013 #1727888

Aras Kargo 2. El Fiyatını İnternette Araştıracaklarmış!

29. 01. 2013 tarihinde MC 359293 kayıt nosu ile 3 adet el terminalı gönderdim. kargo 15 gün arandı, bulunamadı. tanzim edeceklerini belirttiler. Dilekçe ile birlikte tüm evraklarımı verdim. El terminallerinin faturası da bu evrakların içersindedir. Evraklar 15 günde Denizliye bölge müdürlüğüne gitti. Oradan da merkeze.


Cevap olarak bana ürünlerimin eski ürün olduğu ve internetten 2. el fiyatı alacaklarını ve buna göre ödeme yapacaklarını bildirdiler. Yani 3 adam internete 3 liraya 2. el terminal satıyorum yazsa 3 lira ödeyeceklermiş. Benim kaybolan eşyam zevke keder değil. 2. 5 aydır çalışamıyorum. İşlerim aksadı. ne zormuş bu iş. Bir de hukuki süreçle uğraşacağız şimdi. Beni çok mağdur ettiniz.

Sezgin 72 Okunma

Cevaplar

 • Sezgin30 Nisan 2013

  hergün aras kargoyu arıyorum,geriye dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen kimse aramıyor.hiçbir şeyi umursamıyorlar.

 • Sezgin19 Nisan 2013

  ısrarlı aramalarıma rağmen hiç bir gelişme olmamıştır.cihazların kaybolmasından 75 gün sonra ım numaraları istendi.75 gün neden beklendi?3 ay daha beklermiyim?hala daha aras kargoyla çalıştığımı görmüyorlar mı?

 • Aras Kargo Temsilcisi09 Nisan 2013

  merhaba, müşrerimiz ile görüşülerek gerekli incelemerln sağlandığı ve tarafına sonuç bilgisinin verileceği iletilmiştir. saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Sezgin09 Nisan 2013

  denizli bölge md lünden aradılar.2. el fiyatlarını araştırdıklarını söylediler.kendilerine,bakım anlaşmasını,kdv yi ,atılacak olan yazılımıda hesap etmelerini söyledim.fatura tarihi eski olduğu için bu yola başvurduklarını söylediler.ben fatura daki ücreti istemediğimi(fatura ücreti yüksek)cihazın şuanki fiyatını istediğimi bildirdim.aras kargo sözleşmesindede bu böyle dedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön