13 Temmuz 2016

Aras Kargo 10 Günde Kargoyu Götürmedi!

Aras Kargo'ya iki kargo verdim. İkisi de yerine ulaşmadı! Kargom 6 gündür gitmeyince için Giresun-Tirebolu Şubesini aradım, "Kargo'nun üzerinde telefon numarası yok diye götürmedik" dediler. Kargo adrese mi götürüyor, yoksa telefona mı acaba? Zaten kargonun üzerinde hem gönderici, hem de alıcının cep telefonu yazılıydı. Kargoya bakmamışlar bile. Aradığım gün de "bugün artık teslimatımız yok" dediler. Kalkıp diğer ilçeden gidip biz aldık kargoyu.

Diğeri de ayrı bir olay. İstanbul içinde gidecek kargo 10 gündür Kasımpaşa şubesinde öylece bekliyormuş. Arıyorum "götürdük evde yoktu" diyorlar. Hiçbir not bırakılmamış, geldiklerine dair de hiçbir iz yok. Kargoyu getirdik dedikleri saatte de evdeydi herkes. Yine kalkıp gidip kargoyu yine biz şahsen teslim aldık!

Gulsah 141 Okunma

Cevaplar

  • Gulsah04 Ekim 2016

    Aras Kargo güya araştırmak için kargo bilgilerini istedi, tüm bilgileri verdim ama bir geri dönüş olmadı. Şahane kargoculuk! Bir daha önünden bile geçmem, böyle bir rezalet!

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön