19 Haziran 2014

Aras Kargo 1 Km2'lik Mesafeden Kargolarım 3 Günde Geliyor!

1 km2 'lik alanda 3-4 tane şubeniz olmasına rağmen kargom elime 3 günde ulaşıyor ancak. Bir şubeden adres yanlış olduğu gerekçesiyle farklı bir şubeye yönlendiriliyor ve orası da aynı bahaneyle farklı bir şubeye gönderiyor.


Çıkış şubenizin yanlış yönlendirmesinin cezasını ben çekiyorum. Adresi açık olarak yazmasam gam yemeceğim ama gelen kargoları yönlendiren arkadaşlarınızın gözleri görmüyor galiba. Kurye beni arıyor ve kargonuzu teslim edemiyoruz diyor. Nedenini soruyorum orası bizim bölgemiz değil diyorlar. aramızda 100m olmasına rağmen kargomu ulaştırmayan hizmet anlayışınızı kınıyorum!

İlyas 163 Okunma

Cevaplar

  • İlyas23 Haziran 2014

    Böyle hizmet anlayışı olmaz. Müşterilerini haksız çıkartmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar...

  • İlyas19 Haziran 2014

    Ben şikayetimde de belirttim, kurye ile görüştüm ve yeniden yönlendirme talep ettim. Ama akşam saatlerinde telefonuma gelen mesajda "Adreste bulunamamanızdan dolayı kargonuz teslim edilemedi" diye not düşülmüş. Hem kuryeyle telefonda görüşüyorum, hem yönlendirme talep ediyorum ama yine de ben suçlu çıkartılıyorum. PES doğrusu PESSS Sizin vereceğiniz hizmet yerin dibine batsın.

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Haziran 2014

    Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup, kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön