28 Mayıs 2014

Aras Kargo 1 Hafta Kargo Bekletiliyormuş!

İnternetten alışveriş yaptım kargom pazartesi şubede idi fakat pazartesi aradığımda salı günü geleceğini söylediler. Salı günü tekrar aradığımda bulunduğum bölgenin mobil alanı olduğunu ve haftaya pazartesi teslim edebileceklerini söylüyorlar.


Şimdi soruyorum size; ne hakla 1 hafta kargomu şubede bekletiyorsunuz? Mobil alan dediğiniz yer araçla 10 dk. mesafede böyle mantıksız saçma bir sebep olabilir mi? Adrese teslim kargo 1 hafta şubede bekleyecek yada gelip alın diyorsunuz. Son derece kötü bir kargo firması olduğunuzu daha nasıl kanıtlayacaksınız?

Erman 289 Okunma

Cevaplar

  • Erman04 Haziran 2014

    1 kere arandım ve ilgilendiklerini söylediler.Fakat bir daha geri dönen olmadı.Çözüme kavuşmadığı gibi bir daha arama zahmetinde bulunmuyorlar.Bizde 1 hafta kargo bekleten ve müşterinin şikayetini ciddiye almayan aras kargoyu tebrik ediyoruz bu hizmetinden dolayı.

  • Aras Kargo Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Merhaba; Müşterimizin bilgilerine ulaşılmış olup,konu tarafımıza da yansımıştır. Müşterimize alınan aksiyonlar hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön