11 Nisan
#11829340

Aras 'ın  Akıllara Zarar Çalışanı!

A** isminde numarası 0546 870 ** olan Aras Kargo çalışanı 09.04.2019 saat 11:58 'de kendi şahsi telefonundan aradı. O an çalıştığım ve müsait olmadığım için açamadım, hemen ardından mesaj attı. Mesajdan 1-2 dakika sonra aradım. Telefonu acar açmaz mesaj atınca mi arıyorsunuz diye azarladı. Müsait değildim bunun hesabini vermek zorunda değilim dedim. O da ben de sizi aramak zorunda değilim dedi. A kurumunuz kargomu ne zaman göndereceğini SMS ile bildirmek zorunda, vahiyle mi bileyim kargonun geleceğini dedim. Konuşmaya çalışmaktaki asil amacım kargoyu söyleyeceğim daire numarasına bırakmasıydı. Aldığım şeyler en az 4-5 kilo olduğu ve Aras Kargo şubesi bana yakin olmadığı için adresten ayrılmadan teslim edebileceği birine yönlendirmeye çalışıyordum.


Kendisi isinin kargo olduğunu ve kargoları teslim etmesi gerektiğinin bilincinde değil. Şahsi telefonundan 11:59' da SMS attı, ben kendisini 12:00 de aradım. İlk araması 11:58, ikinci araması 11:59. kargomu su kişiye teslim edin diyecekken ben adresten ayrıldım dedi, koşarak mi gittiniz dedim. Ben adresten ayrıldım kargonuzu şubeden gelip alırsınız diye kestirip attı. Sesini yükselterek saygısızca konuşup en son telefonu yüzüme kapattı! Tekrar aradım isminiz nedir diye sordum A** dedi. Soyadını sordum, bir şey söyledi ama anlamadım. Sonra yine bağırıp çağırıp istediğin yere şikayet et dedi ve ikinci kez telefonu yüzüme kapattı! Bu şahısla daha önce de benzer sorunlar yaşadım. Çok saygısız, karşısındakiyle nasıl konuşacağını, temel düzeyde de olsa nezaket kurallarını bilmiyor ve bu müşteri olarak beni çok rahatsız ediyor.


Alışveriş yaptığım sitelere Aras Kargo'yla çalışmayın ya da başka teslimat seçenekleri olsun diye özellikle yazıyorum. Eğer sadece Aras Kargo'yla çalışmaya devam ederlerse o siteden alışveriş yapmayacağımı belirtiyorum. Aras Kargo hem teknolojik hem insan kalitesi olarak kendini geliştirmesi gerektiği yerde yıllardır istikrarla geriye gidiyor.
Sonuç olarak kargomun cumartesi günü tekrar adresime yönlendirilmesini talep ediyorum. Teslim edilmesi için adreste başka birine yönlendirmeyeceğim, kargomu kendim almak istiyorum. Eğer getirmezseniz de alışverişimi iptal edeceğim ilgili siteden. Teslim etmek için gelecek kisi kesinlikle sorun yaşadığım kisi olmamalı! İvedilikle dönüşünüzü bekliyorum.


Gönderi no. : 9621663816236.

Funda Funda 366 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler