11 Ekim 2016

Aras Kargo Zonguldak Şubesi Keyfi Uygulama!

İnternetten alışveriş yaparken bazı firmaların anlaşmalı kargo şirketi Aras Kargo. Bu durumda Aras Kargo'ya mecbur bırakılmaktayız. Söz konusu kargo firması verilen siparişleri adrese getirmemekte şubeden alınması istenmektedir. Ben Zonguldak ili Beycuma ilçesinde oturmaktayım. Bütün firmaların her yerde şubesi olmak zorunda değildir ancak özellikle de kurumsal kargo firmaları mobil şube uygulaması ile şube açılamayan yerlere bu hizmeti sunmaktadır. Örneğin Y** K***nun Beycuma'ya haftanın belirli günleri kargo getirme hizmeti bulunmaktadır. Ancak Aras Kargo gibi bir kargo firmasının böyle bir hizmeti verememesi anlaşılabilir değildir. Tamamen keyfidir çünkü Aras Kargo Zonguldak şubesi ile görüştüğümüzde Beycuma'nın mobil bölgede olduğu itirafı yapılmakta ancak hizmet verilmediği belirtilmektedir. Defalarca iletmeme rağmen sadece kayıt alındı geri dönüş olmadı şikayetçiyim.

Ahmet 78 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet27 Ekim 2017

  Halen herhangi bir aksiyon gerçekleşmedi. Aradan gecen sure manidar!

 • Ahmet14 Ekim 2016

  Musterimize bilgilendirme yapılmıştır deniyor. Bu doğru değildir. Doğru olan kismi arandım ancak müsait olmadığım bir zamana denk gelmesi sebebiyle acamadim. Bununla birlikte tekrar aranma zahmetine girilmedi. Gelen mesajda ise burada yazildigi gibi aksiyon kelimesi kullaniliyor ama ne anlama geldigini ben anlayamadim cahilligime verin.

 • Ahmet14 Ekim 2016

  Musterimize bilgilendirme yapılmıştır deniyor. Bu doğru değildir. doğru olan kismi arandım ancak müsait olmadığım bir zamana denk gelmesi sebebiyle acamadim. Bununla birlikte tekrar aranma zahmetine girilmedi.

 • Aras Kargo Temsilcisi11 Ekim 2016

  Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön