Aras Kargo Zile Basmadan Not Bırakıp Gitmişler!

Yasin Ç. |

Gönderi Bilgisi: 6106011202*** olan kargom dağıtımı çıkmış arkadaşlar eve gelmiş ancak biz evde olmamıza rağmen kağıt bırakılıp gidilmiş. Ne telefonla arama yapıldı ne de zile basıldı. Daha sonrasında kağıdı gördüğümde müşteri hizmetlerini arayıp yeniden getirebilirler mi diye sorduğumda ileteceklerini söyleyip dağıtım yaptıracaklarını ilettiler ancak getirilmedi.

Ürünün bulunduğu şube merkeze çok uzak. Bugün şubeyi aradım ve dağıtıma çıkartabilirler mi diye sordum 1 kez çıktı artık şubeden almanız gerekmekte dediler bende maalesef alamayacağım için geri götürülmesini istedim.

Böyle bir çalışma sistemi hiç hoş değil. Şubelerinizin çalışması çok kötü bir daha Aras Kargo ile ne ürün gönderimi yaparım ne de ürün alırım.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin Ç.
  08 Şubat
  13:09

  Müşteri hizmetlerinden aradılar yoğunluktan dolayı getiremeyeceklerlerini söylediler. Şikayetim hala devam etmektedir. Aras Kargoyu hiçbir Şekilde Tavsiye Etmiyorum.

 • 08 Şubat
  12:17

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52