Aras Kargo Zararımın Karşılanmasını İstiyorum!

Yeliz Ü. |

03/09/2014 tarihinde İstanbul İzmir arası 24 saatte teslim olması gereken kargo İzmir'de 3 gündür bekletiliyor ve hafta sonuyla beraber bu en iyi ihtimal 5 gün olacak... 4066323668733 kargo numarası.. Her aradığımda müşteri hizmetleri yada Narlıdere şube bugün yarın muhabbeti yaptı dalga mı geçiyorsunuz siz gönderi takip ekranında bile niye 24 saat yazıyor? Beni beklettiğiniz zamanın ve ürünün elime geçmemesinden doğan zararımı nasıl karşılamayı düşünüyorsunuz? Bir de bir hafta sonra kargo teslim edip kargo için normal kargo ücreti alacaksınız? Size dava açmayı düşünüyorum artık aldığınız ücreti hak etmediğiniz gibi zarara yol açıyorsunuz.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yeliz Ü.
  08 Eylül
  20:46

  kargom bugün de gelmedi.. hem sizinle hem müşteri hizmetleri ile görüştüm bana yine bugün mutlaka gelecek dediniz.. kargo takipte : Kargonun kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir. gibi saçma bişey yazıyor. ben 5 gündür bu kargoyu bekliyorum.

 • 08 Eylül
  13:10

  Merhaba,
  Konu tarafımıza da yansımış olup, ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir.
  Saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52