12 Eylül 2015

Aras Kargo Zamanında Kargomun Teslim Edilmemesi...

10.09.2015 tarihinde Temizmama.com' dan sipariş verdim ve siparişimin cumartesi günü bana teslim edilmesi gerekiyordu. İstanbul Çekmeköy Taşdelen'deki Aras Kargo çalışanları kargunuz şubede gelin alın diyorlar.

Adrese teslim edilmesi gereken kargomu becerik çalışanlar şubede bırakmışlar ve bir daha dönüp alamayız dediler. Üstelik bu Taşdelen şubesinin yaptığı ilk beceriksizlik değil. Ben bu kadar fiyasko kargo çalışanları görmedim.

Her seferinde beni mağdur ediyorlar. Çağrı merkezini aradım. Bana "12.09.2015 tarihinde kargonuzun size teslim edilmesi gerekiyor. Şimdi sizin için aciliyet yazısı yazıyorum" dedi ama herhangi bir değişiklik olmadı. İstanbul Çekmeköy Taşdelen şubesinden şikayetçiyim.

Fatma 31 Okunma

Cevaplar

  • Fatma 25 Ocak 2016

    Aynı eksikleri ve kayıtsızlıkları yeniden tekrar ediyorsunuz. Şu işi doğru yapın da şikayet etmeyelim. Lütfen İstanbul Çekmeköy Taşdelen şubenizi düzenleyiniz.

  • Aras Kargo Temsilcisi15 Eylül 2015

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön