27 Mayıs 2014

Aras Kargo Yurt Dışından Gelen Ürünüm Kullanılmaz Halde!

Takip numarası: BE 702513 kargom üstelik kontrplak ile çok sağlam kargolanmıştır. Çin'den İstanbul'a sorunsuz bir şekilde gelen kargom ne yazık ki İstanbul'dan Hakkari'ye kullanılmaz halde gelmiştir.

Aras Kargo tarafından gelen şubelerinizde tutanaklar tutulmuş. Bize sadece ürünün değerinin ödeneceği söyleniyor. Halbuki ürün yurt dışından geldiği için gümrükte ödediğimiz tutar 1,442 tl ayrıca yurt dışından getiren DHL firmasına 1.048.28 dolar ürün içinde 752 $ bedel ödenmiştir.

Yaptığım masraflar faturalarla ispatlıdır. Sorunumun biran önce giderilmesini istiyorum zaman geçtikçe zarar ediyorum. Aksi halde işlem yapılmadığı sürece şikayetim gerekli mahkeme ve makamlara devam edecektir.

Huseyin 142 Okunma

Cevaplar

  • Huseyin 30 Mayıs 2014

    Aras kargoyla kesinlikle bir daha kargo göndermem. Tamir ücreti bile vermediler. Sürekli bizi oyaladilar. Gittim kargoyu aldım tamir masrafları üstüme kaldı. Tavsiye etmem demeyin bir gün sizinde başınıza gelir. Ortada kalırsınız bizim gibi.

  • Huseyin 28 Mayıs 2014

    3 gün geçmesine rağmen aras kargo hala adım atmıyor. DHL firmasının söylediğine göre tutanakları DHL ye henüz teslim etmemişsiniz. gün geçtikçe benim iş kaybım oluyor.

  • Aras Kargo Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Merhaba; Müşterimizin kargo bilgilerine ulaşılarak ,durum ilgili birimler ile paylaşılmıştır.Müşterimize kurumsal müşteri temsilcisi tarafından bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön