Aras Kargo Yüksek Kargo Ücreti Alıyor!

Hakan Ç. |

GittiGidiyor üzerinden İstanbul'a bir halı sattım. Bu halıyı Aras Kargo ile Elazığ'dan İstanbul'a 22 liraya alıcıya gönderdim. Alıcı ürünü iade edip tarafıma tekrar gönderdi. Ürünü iade almaya gittiğimden bana 191 TL gibi astronomik bir ücret çıkardılar. Bunun sebebinin alıcının satış koduyla göndermediğinden kaynaklandığını söylediler. Ben de ürünü tekrar iade edip ücretin aşağı çekilip tarafıma iade olması için İstanbul Pınar şubesine geri gönderdim. Pınar şubesi sorunu çözmeyip ürünü depoya attığını söyledi. Bu sorunun giderilip tarafıma ürünün tekrar iade edilmesini istiyorum, aksi halde mahkemeye gideceğimi belirtmek isterim.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ç.
  02 Mart
  16:12

  Ürünün satış koduyla duzenlenip tekrar tarafıma 22 lira ücret ile gönderilmesini talep ediyorum. . Aksi halinde mahkemeye ürünü iade alan kargo firması ve çalışanının kasıtlı olarak satış kodunu girmemesi ve karşı tarafa astronomik bir ücret çıkartıp bundan nemalanması. . Nitelikli dolandırıcılık tan suç duyurusu veya direk İstanbul emniyetine dolandırıcılık tan ihbar edeceğimi şimdiden söyleyeyim. .

 • 02 Mart
  15:58

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52