28 Eylül 2016

Aras Kargo Yeni Taktik!

6 gün önce sipariş verdiğim ürün Adana Misis Şubesi 2 ay önce hep övdüğüm bir firmaydı nedense son 2 aydır kendilerince bir taktik geliştirdiler, firma daha ofisten çıkmadan arayarak adresiniz neresi diyor, evde olmadığımı söylediğim zaman evin oradaysanız komşuya bırakın diyorum ben siparişlerimi iş zamanlarıma göre hesaplıyorum ama onlar genelde zamanında getirmiyorlar ki diğer firmalar eve gelir bulamayınca arar, yoksa komşuya bırakır.

Sizinkiler çıkmadan arar yoksa ofise gelir alırsınız der, bu son iki aydır ofisten aldım bugün yine aradılar ki bugün ayın 28'i benim almamı bekliyorlar, biliyorum çünkü "aradan 6 gün geçmiş hanımefendi ürünü ofisten alabilir misiniz?" dedi biliyordum onu diyeceğini "hayır" dedim "siz bunu artık taktik haline getirdiniz" dedim "ben evdeyim lütfen getirin" dedim ve hala gelmedi.

İskender 94 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi28 Eylül 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön