07 Ekim 2015

Aras Kargo Yanlış Kişiye Teslimat Yapıldı!

30 Eylül günü kargoya verilen ve bana ulaşması gereken 5346246104573 takip No. 'lu ürün hala elime geçmedi. Biraz önce Aras Kargo İzmir Nokta şubesinden bilgi almak istediğimde. Çalışan 3 Ekim tarihinde ürünün teslim edildiğini söyledi. Fakat 3 Ekim tarihinde ben ve ailem evde değildik. Benim ürünümü ailem dışındaki bir kişiye bilgim dışında nasıl verilir. Ayrıca Aras Kargo'nun Nokta şubesindeki yetkilileri ürünümün kime verildiğini bilmiyor. Bana ulaşması gereken ürünüm nerede, nasıl oluyor da benden habersiz ürünüm başka bir kişiye teslim ediliyor. Bir an önce ürünümü bulup bizzat bana ulaştırmanızı talep ediyorum.

Berksan 26 Okunma

Cevaplar

  • Berksan08 Ekim 2015

    Lütfen mağduriyeti giderip ürünümü bana ulaştırınız bugün tekrardan İzmir Nokta şubesine gittiğimde belki aşağıdaki dükkana bırakmışızdır diye laubali bir cevap aldım. Ürünüm nasıl oluyor da benim bilgim dahilinde başkasına veriliyor. Bana ulaşması gereken ürünün değeri 200 TL şimdi benim mağduriyeti kim karşılayacak. Ayrıca firmanızdan sorunuma çözüm olarak hiçbir geri dönüş alamıyorum. Sadece kalıp mailler o kadar. Lütfen benimle çözüm odaklı iletişime geçiniz.

  • Aras Kargo Temsilcisi08 Ekim 2015

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön