18 Eylül 2014

Aras Kargo Yanlış Kişiye Teslimat!

Şahsıma gelecek olan kargoda adımın yazdığı halde bir başkasına teslim edilmiş. İtiraz ettiğim halde işlem tekrar kapatılmış çözümlenmiş gibi fakat çözümlenmedi. Kargom hala elime ulaşmadı. Ne bir bilgilendirme var ne de kargomdan haber.

Aras Kargo'nun çalışma sistemi, kişi özel hakları bu denli mi gizli tutulmaktadır. Benim adıma olan kargonun başkasına teslimatı nasıl olabilir? 9 eylülden beri mağduriyetimin ne denli ve nasıl temin edeceksiniz öğrenebilir miyim?

İbrahim 288 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim05 Temmuz 2016

    Hala mi arastirma devam ediyor ogrenebilirmiyim. yıl oldu artık tabletimi alan kisi herhalde sukrediyordur. Ne kadar sorumsuz bir kargo calisma sistemi tavsiye etmiyorum kimseye

  • İbrahim22 Eylül 2014

    sanırım bu duyduğum 10. aynı cevap oldu. insan bi geri donus yapar ilerleyiş ile ilgili bir açıklama yapmak için arar. nede olsa arayacak sonuçta mantığı ile iş yapıyorsunuz. kurumsallığınız bu denlimidir firma olarak öğrenmek istiyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Eylül 2014

    Merhaba konu tarafımıza iletilmiş olup ilgili birime aktarıldı gerekli incelemeler sağlanarak müşteriye bilgisi verilecek saygılarımla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön