12 Aralık 2015

Aras Kargo Yanlış Bilgilendirme ve İlgisizlik!

Bir internet sitesi üzerinden aldığım ürün Aras Kargo tarafından elime ulaştırılmama üzere bekletilmiş sonra da iade edilmiştir. İnternetteki kargo takip kısmında yanlış eksik adres yüzünden teslim edilemiyor denince (adres oldukça açık ve tarif mevcut, zaten ana cadde üstü) müşteri hizmetlerini aradım. İki farklı firmadan olmak üzere eş zamanlı alışverişimde iki farklı kargo beklediğimi ama elime ulaşmadığını belirttim. Şubenin uyarılarak kargolarımın bekletilmesini söyledim. Oluşturulan şikayet kaydı ile ilgili geri dönüş olmadı. Kargolardan sadece birisine ulaşabildim. O da bir gün sonra gönderildiği için, henüz iadeye girmediğinden. Şubenin telefonu açılmıyor. Eve gelinmiş güya ama not yok.

Ümit 30 Okunma

Cevaplar

 • Ümit20 Aralık 2015

  Toplam şikayetlerde teşekkür alma oranınız %3. hiç şaşırmadım.

 • Ümit20 Aralık 2015

  İki kargoyu birbirine karıştırıp farklı takip noları vermeyi başaran Aras Kargo, ürünleri bana ulaştırmayarak bir tanesini iade etmiş. Diğerini de ben son anda yakalamışım. Şimdi iszin yediğiniz naneden dolayı ben neden mağdur oluyorum. Ne kötü bir firmasınız siz kardeşim.

 • Ümit14 Aralık 2015

  Ne arayan var ne soran ne ilgilenen. Posta kutusuna gelindi kağıdı koymak ne kadar zor olabilir? Ya da bir kez dağıtıma çıkan ürün için en azından SMS atılsa, gelin kargonuzu şubeden alın dense. Hadi onu da geçtim, internette kargo takibi kısmına adam gibi bir açıklama yazılsa. Kargonun şubeye geldiği görünmüyor ki ben gidip şubeye sorayım. Bu ne biçim bir anlayış.

 • Aras Kargo Temsilcisi12 Aralık 2015

  Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön