Aras Kargo Yanlış Bilgilendirme ve İlgisizlik!

Ümit K. |

Bir internet sitesi üzerinden aldığım ürün Aras Kargo tarafından elime ulaştırılmama üzere bekletilmiş sonra da iade edilmiştir. İnternetteki kargo takip kısmında yanlış eksik adres yüzünden teslim edilemiyor denince (adres oldukça açık ve tarif mevcut, zaten ana cadde üstü) müşteri hizmetlerini aradım. İki farklı firmadan olmak üzere eş zamanlı alışverişimde iki farklı kargo beklediğimi ama elime ulaşmadığını belirttim. Şubenin uyarılarak kargolarımın bekletilmesini söyledim. Oluşturulan şikayet kaydı ile ilgili geri dönüş olmadı. Kargolardan sadece birisine ulaşabildim. O da bir gün sonra gönderildiği için, henüz iadeye girmediğinden. Şubenin telefonu açılmıyor. Eve gelinmiş güya ama not yok.

Etiketler :

Şube Erişim Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit K.
  20 Aralık
  22:38

  Toplam şikayetlerde teşekkür alma oranınız %3. hiç şaşırmadım.

 • Ümit K.
  20 Aralık
  22:37

  İki kargoyu birbirine karıştırıp farklı takip noları vermeyi başaran Aras Kargo, ürünleri bana ulaştırmayarak bir tanesini iade etmiş. Diğerini de ben son anda yakalamışım. Şimdi iszin yediğiniz naneden dolayı ben neden mağdur oluyorum. Ne kötü bir firmasınız siz kardeşim.

 • Ümit K.
  14 Aralık
  13:44

  Ne arayan var ne soran ne ilgilenen. Posta kutusuna gelindi kağıdı koymak ne kadar zor olabilir? Ya da bir kez dağıtıma çıkan ürün için en azından SMS atılsa, gelin kargonuzu şubeden alın dense. Hadi onu da geçtim, internette kargo takibi kısmına adam gibi bir açıklama yazılsa. Kargonun şubeye geldiği görünmüyor ki ben gidip şubeye sorayım. Bu ne biçim bir anlayış.

 • 12 Aralık
  10:07

  Merhaba,

  Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır.

  Saygılarımızla.

  www.araskargo.com.tr

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52