Zafer B. Teşekkür Mesajı

Geri dönüşünüz için teşekkür ediyorum.
İyi çalışmalar.

Aras Kargo Uyduruk Adres Bilgisi!

Zafer B. |

Aras Kargo Akçaabat şubesi verdiğim adresi yanlış kaydetmiş gönderim gittiği yerden dönüşte adres bulunamadığı için gönderi elimize ulaşmıyor telefonla adres doğrulaması yaptığımız halde aynı gönderiyi ikinci sefer dağıtıma çıkarmıyoruz gibi bir imada bulunarak hemen gelip şubeden almamı aksi halde geri göndereceklerini söyledir.

Düzenli çalışan biri olduğum için adres bilgilerini özellikle yazıcı çıktısı alarak kendim teslim ettim ama nasıl olmuşsa adresin yarısı başka bir gölgeyi gösteriyor yarısıysa benim 6-7 yıl önce çalıştığım bir adresi gösteriyor.

Şube müdürü yaptıkları hatayı kabul etmedi. Aras Kargo yetkililerinin bu işe el atmasını ve şube çalışanlarını denetlemesini umuyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer B.
  07 Ağustos
  22:13

  Meydana gelen sorunun müşteriye yıkılmasının dışında bir problem yok. Benzetme yapmak istemiyorum ama bu tür sorunların çoğunun ilgili firmada meydana gelmesinin bir nedeni olsa gerek.

  En çok üzüldüğüm tarafında sorunun firmaca hala anlaşılamamış olmasıdır. Elimdeki gönder fişi sorunun gönderi yapılan firmada meydana geldiğini gösteriyor ama neyse bazı şeylerin düzeleceğini ummakla yetiniyoruz hiç umut olmasa da.

  Şikayetvar çalışanlarına teşekkür ediyor kolaylıklar diliyorum.

 • Zafer B.
  05 Ağustos
  14:58

  İletmiş olduğunuz e-maile istinaden;

  Adres ibrazında müşteri beyanı esastır. Gönderici müşterimizin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda sisteme giriş sağlanmakta ve sevki gerçekleştirilmekte olduğunu bilmenizi isteriz.

  Bununla birlikte; adres değişikliği hususunda gönderici firma ile görüşmeniz gerektiğini bilmenizi isteriz.

  Değerli fikir ve görüşlerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi bekler, işlerinizde kolaylıklar dileriz.

  Saygılarımızla


  Hala adres bilgilerini müşterinin yani benim yanlış verdiğimi düşünüyorlar. Bir insan 10 yıldır oturduğu evin adresinin nasıl yanlış verebilir?. Buna inanıyorsanız size söyleyecek sözüm yok.

  Gönderiyi ben veriyorum alıcı firma da kutu üzerindeki adrese geri gönderim yapıyor. Elemanınız verdiğim adresi fazla incelemiyor ve sistemdeki eksik adresi kullanmaya karar veriyor hepsi bu. Ben bunu müşteri olarak bilebiliyorum ama Aras kargo hala elemanını korumaya çalışıyor.

  Sizi vicdanınızla baş başa bırakıyorum.

 • Zafer B.
  04 Ağustos
  17:23

  Geri dönüşünüz için teşekkür ediyorum.
  İyi çalışmalar.

 • 04 Ağustos
  17:15

  Merhaba;
  Konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir.
  Saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52